Kas oskad oma meeskonna arengu täiustamiseks õige meetodi valida? Meie oskame!

Kas sobiva IT-personali puudus takistab sul oma äritegevuse arendamist? Kas sulle tundub, et saaksid oma ettevõtet laiendada, kuid sul on jätkuvalt puudus programmeerijatest? Või on su ülesandeks uute tehnoloogiate esitlemine ja otsid inimesi, kes sind selle protsessi käigus aitaks? Kui vastasid nõustuvalt vähemalt ühele ülaltoodud küsimusele, siis oled õiges kohas, et saada teada, kuidas edendada oma äritegevust ja muuta ebaõnn suurejooneliseks eduks.

SDA

Edenda oma äritegevust ehk investeeri infotehnoloogiasse!

Oleme teinud koostööd ettevõtetega alates meie turuletulekust. SDA-na oleme rakendanud edukalt juba üle 200 koolitus- ja värbamisprojekti mitmete äripartneritega Poolas ning välismaal. Meie tegevuste ulatus keskendub kvalifikatsioonide täiustamisele, ümberõppele, parimate talentide hankimisele ning sihipäraselt koolitatud ja kohandatud töötajate pakkumisele. Meie üksnes ettevõtetele pühendatud projektide raames saame uhkusega öelda, et oleme värvanud 45 programmeerijat ettevõttele Sapiens ja üle 70 programmeerija ettevõttele Nordea, mis on kõigest jäämäe tipp!

Saame kokku ja arutame sinu ettevõtte nõudeid!

SDA-s tegeleme protsessiga algusest lõpuni.

01

Määrame konkreetse projekti eesmärgid ja eeldused

02

Levitame ja reklaamime projekti kõikjal Internetis

03

Korraldame kandidaatidele infokoosoleku

04

VÄRBAME! Ühe projekti raames võime koguda koguni paarsada kvaliteetset avaldust

Meie kaks lihtsat sammu su arengu tagamiseks!

Värbamine

tänu meie ulatuslikule värbajate võrgustikule, paljudele aktiivsetele kursustele ja edukale nüüdisaegsele turundusosakonnale saame koguda konkreetse projekti ühele töökohale kümneid avaldusi.

Varustamine

valime kogutud avalduste hulgast parimad kandidaadid ja alustame kursust, pärast mida saab su ettevõtte kindla arvu koolitatud töötajaid.

Aidake oma töötajatel saavutada maksimaalne sooritusvõime

Programmeerimiskursus on suurepärane lahendus ka su ettevõtte pikaajalistele töötajatele. Koostöös SDA-ga täiustad IT-töötajate kvalifikatsiooni ja samas õpetad ümber töötajaid, kes vajavad uusi väljakutseid, kuid ei soovi oma tööandjat vahetada. Tagad oma ettevõttele pideva kvaliteetsete programmeerijate saadavuse ja väldid tipptasemel töötajate väljavoolu. Programmeerimiskursus pakub töötajatele reaalset võimalust oma sissetulekut suurendada, tehes seda konkreetset töötajat tunnustades ja väärtustades, ning aitab vältida lojaalsete ja väärtuslike töötajate tööalast läbipõlemist.

Kaks sammu su äritegevuse edendamiseks!

Täiendõpe

muuda kasutamata potentsiaaliga keskpärased meeskonnaliikmed põhjalike, praktiliste ja kohandatud koolitusprogrammide abil edasipüüdlikeks tipptegijateks oma valdkonnas.

Ümberõpe

optimeeri olemasolevaid talente – selle asemel et kulutada aega ja ressursse uue personali värbamisele, õpeta oma väärtuslikele ja andekatele töötajatele vajalikke oskusi.

SDA-ga koostööd tehes delegeerid ülesanded spetsialistidele tõestatud ja tõhusa toimingu, strateegia ning töömeetodi kaudu. Samas säilitad võimaluse protsessi kohandada ja selle edenemist täielikult kontrollida.

SDA

Seega tee need paar väikest sammu ja:

arenda oma meeskonda intensiivse väljaõppe, hindamise ning tipptasemel IT-spetsialistide abil;

täida kriitilisi tähtsusega töökohti kiiremini, vähendades värbamiskulusid;

vähenda kadusid tõhusa värbamis- ja rakendamisprogrammi kaudu

Ära jää ootama! Võta meiega ühendust! Üheskoos saame arutada lahendusi, mis täiustavad su ettevõtet ja muudavad su äritegevuse edukaks.

Samuti ei saa mainimata jätta, et meie meeskond koosneb entusiastlikest inimestest, kes jagavad oma teadmisi rõõmu ja pühendumusega. Meie koolitajad töötavad samas valdkonnas ning on hästi kursis nii koolitusega seotud küsimuste ja käsitletavate teemade kui ka selle valdkonna eripärasustega. Tänu nendele ei omanda töötajad üksnes uusi oskusi, vaid süvenevad põhjalikult teemasse ning püüdlevad pideva arengu ja teadmiste laiendamise poole. Suurenda oma töötajate tahet töötada IT-valdkonnas.