Tugi kursuse ajal ja pärast kursust

HR Class

HR Class koosneb praktilistest ülesannetest, mille abil tutvustame teile värbamisprotsessi ja aitame teil selleks valmistuda. Saate teada:
mis suunas oma karjääri pärast kursust edendada,
kuidas koostada silmapaistvat ja huvitavat elulookirjeldust IT-valdkonnas kandideerimiseks,
kuidas analüüsida tööpakkumisi ja kasutada märksõnu,
kuidas LinkedIni profiili täiustamine ja suhtevõrgu arendamine aitab teil värbajatele rohkem silma paista ning neis rohkem huvi tekitada,
kuidas valmistuda tööintervjuu üldiste ja tehniliste aspektide jaoks,
mida teha, kui keegi teie avaldusele ei vasta.

IT-materjalid

Anname teile Jet Pack Booki, kust leiate olulist teavet IT-valdkonna, värbamise ja muude seotud teemade kohta. Samuti jagame oma blogis IT-uudiseid. Vaadake siit.

IT-tööintervjuu

Mõistame, kui oluline on esimeseks IT-tööintervjuuks täielikult valmis olla. Seda nii tehniliste kui ka üldisemate küsimuste vallas. Pakume oma akadeemias individuaaltunde koolitajaga, kellega prooviintervjuusid teha ning vähendada intervjuuga seotud pinget ja teadmatust. Pärast iga tundi annab koolitaja õpilasele tagasisidet, et teada, millele veel enne järgmist intervjuud tähelepanu pöörata.

Tugi programmijärgse edu juhilt

Programmijärgse edu juht on nõustaja, kes toetab teid kogu protsessi vältel. Pakume teile programmi raames karjäärinõustamist, mille käigus: saate tänapäeva nõuetele vastava CV näidise ning nõuandeid professionaalse elulookirjelduse koostamiseks,
analüüsime teie LinkedIni profiili ja anname nõu, kuidas seda täiustada,
jagame teiega praktilisi nõuandeid, kuidas esimest IT-töökohta otsida,
esitame teie linnas tegutsevate IT-ettevõtete loendi, et saaksite uurida, kas neil on vabu töö- või praktikakohti,
saate vastuse kõigile IT-tööturuga seotud küsimustele.

Täiendussoovitused

Pärast kursust annavad koolitajad teile soovitusi, milliseid oma tugevusi võiksite CV-s rõhutada. Koolitajad juhivad ka tähelepanu sellele, mis vajaks veel arendamist, et IT-töö jaoks rohkem valmis olla.

Täiendage oma teadmisi

Edastame teile ka viimaseid IT-uudiseid. Püsige uute suundadega kursis, täiendage oma IT-alaseid teadmisi ja tutvuge, kuidas end kandideerimiseks ette valmistada. Lugege meie blogi.

Vaata siit, mida soovitavad kogenud IT-töötajad.

SDA lõpetajad töötavad:

Barbara Ciach
Career Advisor

[email protected]
+48 795 900 514

Selle vormi täitmisega annate nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks ja lubate meil teiega ühendust võtta, et pakkuda teile huvipakkuva tehnoloogia kursust (teabeklausli täielik sisu)

Kui soovite saada teavet, mis aitab teil IT-karjääri arendada, näiteks teavet muude kursuste, pakkumiste, tööstussündmuste, tööpakkumiste, praktika- ja praktikandi kohtade jms kohta teie esitatud kontaktandmetele, märkige allolev ruut:

* Kohustuslik väli