Õpeta oma kodulinnas tulevasi arendajaid ja omanda uusi oskusi ning saa hüvesid.

SDA ülikoolilinnakuid leiab kõikjalt maailmas. Soovime, et sinust saaks juhendaja ühes neist. Kui oled kogenud arendaja, kellel on potentsiaali teiste õpetamiseks –, siis kõik klapib!

Meie eesmärk on aidata inimestel oma tööelu muuta. Usume, et teatavatel asjaoludel võib igaühest programmeerija saada. Kõik, mida vajad, on armastus mõistatuste, loogilise mõtlemise ja jonnakuse vastu :) Liitu meiega, et aidata tulevastel novaatoritel karjääri muuta.

SDA

Miks õpetada SDAs?

Liitu ülemaailmse ettevõttega, millel on hiiglaslik kogenud arendajate võrgustik

Saa juurdepääs parimatele koolitusmaterjalidele ja anna oma panus uute koostamiseks

Jaga oma eksperditeadmisi ning paranda oma juhtimis- ja suhtlemisoskusi

Mida me pakume?

Partnerite kooskond

Saa rahvusvahelise juhendajate võrgustiku osaks. Vaheta teadmisi, kogemusi ja tagasisidet. Suurenda oma nähtavust teiste seas.

Oskuste lihvimine

Juhendajana lihvid oma juhtimisoskusi ning avaliku esinemise ja õpetamise vilumust. Varustame sind vajalike tööriistadega ja jagame pidevalt tagasisidet.

Laiemad teadmised

Saa avarama portfoolioga spetsialistiks, kasutades meie veebimaterjale, mille sulle kättesaadavaks teeme. Treeni oma juhtimis- ja juhendamisoskust.

Lahedad õpitoad

Kasuta meie originaalseid koolitajatele mõeldud õpitubasid ja uuri, mida head juhendajaks saamine võib sinu karjäärile teha.

Paindlik ajakava

Sina otsustad, mida ja millal teha. Igapäevasest tööst pole vaja loobuda. Tänu meie nädalavahetuste ja õhtustele moodulitele saad vabal ajal õpetada sulle sobival ajal.

SDAs koolitajana töötamine aitas mul täiendada oma pehmeid oskusi – näiteks avalik esinemine või meeskonna juhtimine. Hindan kõrgelt ka kõiki positiivseid ja kogenud kolleege, kellega olen tuttavaks saanud. Alati on kasulik oma ametialast võrgustikku laiendada. Võin öelda, et soovitan SDAs õpetamist ka teistele kogenud arendajatele :)

Marek Bobcow

Software Engineer

Kuidas me värbame?

Kandideeri meie veebisaidil või sotsiaalmeedias

Vestle meie meeskonnaga ja räägi meile oma eesmärkidest ja kogemustest

Räägi tehnilistest üksikasjadest meie vanemspetsialistiga

Hakka koolitajaks ja vali ained, mida soovid õpetada

Juhenda oma klassi, inspireeri teisi ja aita neil unistuste karjääri saavutada

Hakka koolitajaks – kandideeri!

Liitu meiega, kui sul on vähemalt 2aastane arendaja kogemus ja korralikud pehmed põhioskused: positiivne suhtumine, hea suhtlemisoskus, empaatiavõime. Sul peaks olema võimalus nädalavahetustel või õhtuti tunde anda.