Python nullist

Remote, Remote - 30.01.2021

Liitu IT-sektoriga! Alusta oma seiklust, õppides ühte kiiremini kasvavat programmeerimiskeelt. Tänu praktilisele kursusele ja meie abile töökoha leidmisel võid muuta oma elu kõigest mõne kuuga!

Kursus toimub inglise keeles

Miks on Pythoni kursuse valimine kasulik?

Pythonit peetakse programmeerimise õppimise alustamisel parimaks valikuks. See on lihtne, selge ja annab võimaluse valida tulevikus spetsialiseerumise suund. Pythoniga saadud teadmised annavad hulgaliselt valikuvõimalusi.

Lihtne õppida

Pythonis kirjutamine on väga sarnane inglise keele kasutamisele. Tänu sellele on meil võimalik mõista selle töötamist ilma teatud mehaanikaid tundmata.

See on läbipaistev ja kompaktne

Keerukate mehhanismide puudumine tagab efektiivse ja kiire õppimise.

Populaarsus

Python on üks kiiremini kasvavaid keeli

Akademia SDA OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise

Kus kasutatakse Pythoni?

Nutikodu

Pythonit kasutatakse laialdaselt tehisintellektile pühendatud projektides näiteks Nutikodu ja Nutikate kodumasinate lahendustes. Pythoni programmeerijana saad kujundada uuenduslikke süsteeme erinevate elektroonikaseadmete juhtimiseks, mis annab Sulle võimaluse uute teadmiste ja kogemuste kogumiseks, muutes sealjuures inimeste elu lihtsamaks.

Isesõitvad sõidukid

Suurimad, innovaatilised ettevõtted, näiteks Tesla, arendavad isejuhtivaid sõidukeid. Saades Pythoni programmeerijaks, on Sul võimalus luua autotööstuse tulevikku ja suurendada turvalisust sõiduteedel.

NutiTV

Nutiteler on viimastel aastatel jätkuvalt elektroonika trend. Pythoni programmeerijad projekteerivad erinevaid nutitelerile pühendatud rakendusi, mis on ühendatud ka Nutikodu süsteemiga. See annab Sulle tohutult võimalusi uute oskuste arendamiseks ja omandamiseks programmeerijana.

Mis on kaugõpe?

SDA inIT® meetodi tutvustus Teame, et kogenud programmeerija pakutav tugi on õppimisprotsessi kõige olulisem osa. Just seetõttu hõlmavad meie kaugõppe kursusest 73% seansid koolitajaga.

Reaalajas õpikoda – kaugõppe seansid koos koolitajaga

Neid loenguid antakse virtuaalses klassiruumis, kus teil on võimalus saada kontakt nii koolitaja kui ka terve õpperühmaga. Seansi käigus tutvustab koolitaja samm haaval uusi teemasid ja vastab teie küsimustele.

Õpitut kinnistav õpikoda koos koolitajaga

Kas teil on täiendavaid küsimusi? Kas soovite rohkem õppida? Kursuse ajakava sisaldab koolitaja järelvalvel korraldatavaid õpitut kinnistavaid õpikodasid, kus saate õpitut materjali üle vaadata ja midagi juurde õppida.

Koolitusseanss

Õppetunnid, mis leiavad aset pärast reaalajas toimunud õpikoda või otsekodeerimist, mille käigus lahendate meie määratud ülesandeid. Koolitaja abistab teid kogu seansi käigus.

Individuaalne õpe

Reaalajas õpikoja käigus määratud materjaliga tehtavale individuaaltööle määratud aeg. Õppetöö lihtsustamiseks pakume teile avatud ruumi, kus kogu ülejäänud õpperühmaga suhelda.

Reaalajas kodeerimine – koodi koos kirjutamine

Õppige koolitaja abil reaalajas kaugseansside käigus programmeerima. Koolitaja kontrollib koodi ja annab juhiseid.

Paketid SDA-s

Teile saadetakse SDA tehnilise juhi koostatud töövihik. See sisaldab näiteid, ülesandeid ja lisateavet Python tehnoloogia mõistmise ja praktilise kasutamise mõistmiseks.

Need praktilised õpikojad on mõeldud rühmale kaugõppe pakkumiseks. Kursuse käigus tutvustab koolitaja osalejatele kursuse õppekavas sisalduvat materjali.

Loenguid viiakse läbi kuni 20. inimesest koosnevatele rühmadele.

Kursusel osalejad programmeerivad koolitaja järelvalve all reaalajas. Nii tagatakse õpitu pidev kontrollimine ja õpitakse puhtalt kodeerima.

Koolitajaga koos läbiviidud seansside käigus tutvub osaleja õppematerjaliga ja koduste töödega ning tal on võimalus koolitajaga reaalajas konsulteerida.

Üksikseanss on aeg, mil osaleja jätkab SDA raames määratud ülesannete täitmist niinimetatud avatud klassiruumis individuaalselt (koolitajata).

Õpitut kinnistava õpikoja käigus kontrollib koolitaja kursuse käigus läbitud materjali põhiteemasid. Nii võimaldatakse osalejatel jätkata õppimist täiendavatel teemadel pärast põhiteadmiste kinnistamist.

Lisaks saate ligipääsu sidusmaterjalile, mis aitab hankida teoreetilisi teadmisi valitud lisateemadel programmeerimise kohta.

Eksam võimaldab teil saada kokkuvõte oma kursuse jooksul omandatud teadmistest

Kursuse läbimisel saate tunnistuse, mis kinnitab kursusel osalemist (võtsite osa minimaalselt 60% õppetööst). Lisaks sisaldab see teavet meie akadeemia kui kursuse läbiviija kohta.

SDA tunnistus tõendab, et läbisite kursuse ja saite sealt programmeerijana töötamiseks vajalikud teadmised. Meie tunnistust tunnustavad IT-ettevõtted nii Poolas kui Euroopas.

Pakett Karjäär IT-valdkonnas sisaldab teadmistepaketi kõiki komponente.

Kursuse käigus saate selgeks, millal loob „rohelise tabaluku“ sümbol illusiooni turvalisusest, miks on oluline olla kohvikus pangaga ühenduse loomisel äärmiselt ettevaatlik ja kuidas selle kõigega on seotud eri värvitoonide segamine.

Õpite tundma eri Interneti-rakenduste rünnakute taustaprintsiipi, krüptograafia ja Bitcoini taga oleva plokiahelatehnoloogia põhialuseid ja hakkate mõistma, mis juhtub maailmaga kvantarvutite koidikul.

Tänu sellele kõigele saate oma professionaalse töö käigus IT-ga seotud ohtudest teadlikumaks ja oskate vältida rakenduste loomisel ja testimisel tekkivaid kõige sagedasemaid vigu.

Saate meilt regulaarselt ettevalmistatud vihjetekogumeid. Need räägivad tööturust ja IT-valdkonnas töö leidmiseks vajalikest sammudest.

Meie karjäärinõustaja töötab teiega individuaalselt, vaatab teiega tööpakkumisi ja pakub põhjalikku tuge kogu värbamisprotsessi jooksul.

See kursus annab teile võimaluse osaleda 3,5-tunnistel karjäärinõustaja pakutavatel veebiseminaridell/õpikodadel. Nõustaja tutvustab teile kogu värbamisprotsessi alates CV koostamisest kuni LinkedIn profiili tähtsuseni välja.

kohtumine koolitajaga, et ette valmistuda oma esimeseks tööintervjuuks. Tänu sellele saate teada, kuidas tööintervjuu välja näeb IT-s ning kuidas seda edukalt läbida!

Teile antakse portfoolio täiendamiseks lisaprojekt.

Karjäär IT-valdkonnas PRO pakett sisaldab teadmiste- ja IT-valdkonna karjääripaketi kõiki komponente.

IT-tööstus on pidevas arengus, millega kaasneb pidev vajadus oma teadmisi täiendada, mistõttu pakume oma õpilastele tasuta juurdepääsu kirjastuse HELION virtuaalsele raamatukogule. See on spetsiaalne platvorm meie õpilastele ja lõpetajatele, kus saate oma teadmisi arendada ja olla veel edukam oma tegemistes. Platvormilt leiate kirjastuse Helion raamatuid, mis on peamiselt programmeerimise teemadel, kuid mitte ainult. Raamatukogule on teil juurdepääs kogu koolituse aja ning lisaks veel 1 aasta peale koolituse läbimist.

Kursus viiakse läbi kaugõppe meetodil. Tunde viib läbi treener grupile kuni 18 inimesest . Selline treeningvorm on kõige tõhusam kuna see ühendab endas nii meeskonnatöö kui ka individuaalse töö koos treeneriga tundide ajal. Osaleja arendab oskusi, mida saab kasutada IT-sektori igapäevatöös. Kursuse raames saab osaleja koolitusmaterjalid. Koolitusmaterjalid koosnevad esitlusest ja teadmistebaasist. Scrum Course valmistub ette tööks agiilse metoodika alal, mis on kõige levinum metoodika IT-sektoris. Lõpetaja saab eraldi tunnistuse kursuse läbimise kohta ja eraldi SDA tunnistuse Scrum’i kursuse kohta. Tunnistus kinnitab tundides osalemist, täpsustab koolituse teema, tundide arvu ja annab teavet koolituse korraldaja kohta. SDA tunnistus väljastatakse elektrooniliselt sertifitseeritud DiplomaSafe platvormi kaudu ning see on eraldi dokument kursuse läbimise tunnistusest, mis kinnitab kursuse läbimist SDA nõutaval tasemel. SDA tunnistuse saamiseks on vajalik osaleda kogu koolitusel ja sooritada lõpueksam.

Teie mentor on inimene, kes on teie juhendaja alates õpingute algusest kuni 3 kuud peale kursuse lõppemist. Koostöö mentoriga hõlmab kolme võtmevaldkonda: Areng, Karjäär ja Edu. “Arenduse” raames soovitab teie mentor regulaarselt SDA raamatukogu raamatuid, tähelepanuväärseid väljaandeid ja teavet valdkonna ürituste, konverentside, koolituste ja veebiseminaride kohta. Pärast koolituse lõppu korraldab teie mentor kolmetunnised individuaalsed kaugkonsultatsioonid treeneriga, kelle käest saate vastused kõigile lisaküsimustele, mis teil on vahepeal tekkinud IT-tööstuse kohta. Koolituse lõpus saate nimekirja treeneritest, kellega saate nõu pidada. Samuti saate teavet nende kättesaadavuse kohta. Juhul, kui osaleja ei kasuta õigust konsultatsioonile, pole tal õigust mingile hüvitisele.

 

“Karjääri” raames loob teie mentor koos teiega ettevõtete nimekirja ja strateegia nendeni jõudmiseks. Ta täpsustab teiega teie CV, kandidaatide profiili ja LinkedIni profiili. Mentor otsib teile töökuulutused, mis vastavad teie pädevusele ja ootustele. Karjääri raames saate vähemalt 10 pakkumist elukoha piirkonnast ja teistest teie poolt märgitud piirkondadest. Samuti saate Progress-kaardi, tänu millele saab mentor teie edusamme tõhusalt jälgida.

 

“Edu” raames töötab teie mentor koos teiega Linkedinis värbajatega suhete loomisega. Ta esitab teile rea näpunäiteid, tänu millele leiate hõlpsasti oma esimese töö viisil, mis ei pruugi olla kohe nii ilmselge. Teie mentor korraldab värbamisintervjuu simulatsioonid meie karjäärinõustajaga. Tööotsingu ajal korraldab teie mentor kolme kuu jooksul pärast koolituse lõppu kolm pooletunnist  individuaalset konsultatsiooni karjäärinõustajaga, tänu millele saate värbamisintervjuu paremini ette valmistada. Konsutlatsioonid toimuvad kaugtöö vormis. Juhul, kui osaleja ei kasuta õigust karjäärinõustajaga konsulteerida, ei ole tal õigust mingile hüvitisele.

Koolituse ajal on teil 3-tunnine kohtumine karjäärinõustajaga, tänu millele saate teada kaasaegsete IT-meeskondade toimimise eripäradest. Selle kohtumise käigus analüüsib karjäärinõustaja teie tugevusi ja nõrkusi, millega peaksite tegelema. Koos arutate läbi erinevad karjäärivõimalused, lähtudes oma teadmistest, töökogemusest, oskustest ja huvidest. Räägite läbi järgmised sammud, mida saate oma professionaalse eesmärgi saavutamiseks teha.

PAKETID – PYTHON PÕHIALUSED

 • i Töövihik – sissejuhatus IT-sse
 • i Reaalajas õpikoda koos koolitajaga
 • i Reaalajas kodeerimine koos koolitajaga
 • i Koolitusseansid koos koolitajaga
 • i Üksikseansid
 • i Õpitut kinnistav õpikoda koos koolitajaga
 • i Täiendav videokursus
 • i Eksam
 • i Kursusetunnistus
 • i SDA tunnistus
 • i Küberturvalisus – IT-turvalisus
 • i IT-raja pakett
 • i Näost-näkku kohtumised karjäärinõustajaga
 • i HR kursus – praktika õpikoda
 • i IT-intervjuu
 • i Projekt +
 • i Ligipääs SDA raamatukokku
 • i SCRUM kursus
 • i Sinu Mentor
 • i Töökoha leidmise coaching
 • OSAMAKS
 • KURSUSE HIND
TEADMISTEPAKETI
 • Töövihik – sissejuhatus IT-sse i

 • Reaalajas õpikoda koos koolitajaga i

 • Reaalajas kodeerimine koos koolitajaga i

 • Koolitusseansid koos koolitajaga i

 • Üksikseansid i

 • Õpitut kinnistav õpikoda koos koolitajaga i

 • Täiendav videokursus i

 • Eksam i

 • Kursusetunnistus i

 • SDA tunnistus i

 • Küberturvalisus – IT-turvalisus i

 • IT-raja pakett i

 • Näost-näkku kohtumised karjäärinõustajaga i

 • HR kursus – praktika õpikoda i

 • IT-intervjuu i

 • Projekt + i

 • Ligipääs SDA raamatukokku i

 • SCRUM kursus i

 • Sinu Mentor i

 • Töökoha leidmise coaching i

 • OSAMAKS: 46 EUR
 • KURSUSE HIND:
  2199 EUR
KARJÄÄR IT-VALDKONNAS PRO
 • Töövihik – sissejuhatus IT-sse i

 • Reaalajas õpikoda koos koolitajaga i

 • Reaalajas kodeerimine koos koolitajaga i

 • Koolitusseansid koos koolitajaga i

 • Üksikseansid i

 • Õpitut kinnistav õpikoda koos koolitajaga i

 • Täiendav videokursus i

 • Eksam i

 • Kursusetunnistus i

 • SDA tunnistus i

 • Küberturvalisus – IT-turvalisus i

 • IT-raja pakett i

 • Näost-näkku kohtumised karjäärinõustajaga i

 • HR kursus – praktika õpikoda i

 • IT-intervjuu i

 • Projekt + i

 • Ligipääs SDA raamatukokku i

 • SCRUM kursus i

 • Sinu Mentor i

 • Töökoha leidmise coaching i

 • OSAMAKS: 75 EUR
 • KURSUSE HIND:
  3599 EUR

Taotle nüüd

Selle vormi täitmisega annate nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks ja lubate meil teiega ühendust võtta, et pakkuda teile huvipakkuva tehnoloogia kursust (teabeklausli täielik sisu)

Kui soovite saada teavet, mis aitab teil IT-karjääri arendada, näiteks teavet muude kursuste, pakkumiste, tööstussündmuste, tööpakkumiste, praktika- ja praktikandi kohtade jms kohta teie esitatud kontaktandmetele, märkige allolev ruut:

* Kohustuslik väli
Kas sa teadsid?

Selle programmeerimiskeele nimi on inspireeritud Monty Pythoni Lendava tsirkuse sarjast.

Kursuse graafik

Sisaldab:

Saad teada, kuidas Python on loodud, nn Pythoni Zen. Õpid kasutama põhilisi andmestruktuure ja keele elemente, nagu objektile keskenduv programmeerimine, teksti vormindamine ja failide käsitsemine.

Väga oluline plokk, mis keskendub konfigureerimisele, virtuaalkeskkondadele, sõltuvuse haldamisele, projektiarendusele ja Python IDE-le (koodiredaktor).

Pythoni põhitõdede ploki jätkumine. Siin õpid tavaavaldisi ja nende võimalusi. Samuti näitame, kuidas kasutada lambda avaldisi, erandeid ja failide haldamist.

Algoritm on rangelt määratletud viis teatud rühma probleemide lahendamiseks.

Näide: me saame sorteerida kaardipakki, aga kuidas me kirjeldame selle tegemist samm-sammult? Selles plokis keskendume mõtete koodis väljendamise täpsusele.

Veel üks asi, mida me klassiruumis harjutame, on meid programmeerimise maailmas ümbritsevate põhiliste andmestruktuuride mõistmine. Näide: kõik teame, kuidas toimib järjekord poe kassas, õppetundides kirjeldame sellist järjekorda programmeerimise maailmas.

Sisaldab:

Kujuta ette olukorda, kus arendad oma tiimiga projekti. Võib juhtuda, et mitu inimest soovib redigeerida üheaegselt sama faili. See võib põhjustada probleeme ja tiim peab otsustama, kes saab esimesena faili redigeerida, kes järgmisena jne.

Sellised probleemid lahendatakse GIT-is, mis on projekti tiimitööd võimaldav tööriist. Tegelikult on GIT midagi palju enamat, näiteks võimaldab see vaadata faili ajalugu ja projektist hargnevaid muudatusi.

Tarkvara arendamisel on suur osa selle testimisel. Nii tagad, et kirjutatud kood töötab kavatsetud viisil. TDD on koodi loomise meetod, kus alustatakse testi kirjutamisega ja seejärel kirjutatakse kood nii, et testid saavad kontrollida koodi õiget töötamist.

Programmeerimisel puutud sageli kokku probleemiga, millega keegi on juba maadelnud. Probleemi uuesti kasutatavaid lahendusi, mis on seotud rakenduse fragmendi koostamisega, nimetatakse disainimustriteks. Sa õpid tundma sagedasemaid disainimustreid ja õpid, millal ja kuidas neid kasutada.

Koos tiimiga projekti kallal töötamisel on hea kasutada mõnda metoodikat. Tarkvara arendamise projektide puhul kasutatakse sageli nn välearendusmeetodeid. Nende põhimõtted on arenenud nõuetest ja lühikestest tööetappidest.

Sisaldab:

Väga sageli kasutavad rakendused andmeid.

Neid andmeid saab salvestada failide abil, kuid sageli on parem kasutada andmebaase. See võimaldab töötada mehhanismidega, mis on mõeldud andmete sisestamiseks, muutmiseks ja otsmiseks. SQL-andmebaasid salvestavad andmeid tabelitena.

Kuna sa tead nüüd, mis on andmebaasid, on aeg proovida nende kasutamist Pythonis. Selleks kasutame Djangol põhinevat ORM-i (kuidas viia vastavusse objekt ja suhestuv maailm). Sinu programmid salvestavad ja töötlevad andmebaasi andmeid.

Sisaldab:

See on sissejuhatus HTTP-protokolli. Õpid tundma, kuidas toimib suhtlus Internetis. Käsud, meetodid, päised, päringukoodid ja tarkvaraarhitektuuri REST-stiil – need ei ole enam sinu jaoks võõrad. Nagu ka selles plokis käsitletavad tööriistad.

Eesliidese tehnoloogiaid kasutatakse veebilehtede loomisel. Veebibrauserid analüüsivad nende tööriistadega loodud koodi ja kuvavad funktsionaalsed leheküljed.

HTML vastutab veebilehe sisu eest, CSS määrab väljanägemise ja JavaScript selle toimivuse. Samuti tutvud Flaski mikroraamistikuga ja Jinja2 mallidega.

Need on tehnoloogiad, mida kasutatakse äriloogika, rakenduse tuuma loomiseks – kood mis installitakse serverisse. Selle ploki lõpuks tead, kuidas luua administraatori paneeli, klienditoe vorme, seansse ja küpsiseid. Siin harjutame ka Django raamistikku, autoriseerimise ja autentimise mehhanisme.

Ülaltoodud oskuste omandamisel suudad arendada projekte ja kasutada neid oskusi. Koos õpetaja ja kaasõpilastega arutled projekti subjekti, eelduste üle ja seejärel koostad selle.

Projekt on hea võimalus oma oskuste lihvimiseks ja, mis kõige olulisem, sa saad selle lisada oma portfelli!”

Kas sa teadsid?

Pythoni nooremarendajad teenivad netos

1870 EUR

Vahva koht programmeerimise alustamiseks! Sõbralikud ja abistavad koolitajad ka väljaspool õppetunde. Peale selle võid õppida tundma palju ambitsioonikaid inimesi samade eesmärkidega, mis aitab sul end uues keskkonnas sisse elada.

Markko Ruus

SDA kursuse lõpetaja, kes alustas nullist

Mida sa täpsemalt sellel kursusel õpid?

Pythoni kursuse läbinu tunneb nii ees- kui ka tagaliidese tehnoloogiaid. Ta suudab edukalt luua lihtsat lehe paigutusi HTML-is, kasutades CSS-i ja JavaScripti, ja programmeerida Pythonis ja kasutada Django raamistikku. Kas ei tundu ahvatlev? ;)

Programmeerimine Pythonis

Lood ise koodi ja kontrollid selle õigsust testimisega. Sinu rakendused kasutavad andmebaase ja sa pääsed neile juurde veebilehtede kaudu. Sinu kood on selge ja süstemaatiline tänu headele tavadele ja disainimustritele.

Programmeerimistööriistade kasutamine

Õpid tundma arenduskeskkonda (IDE), mis on vajalik rakendusülesannete rakendamiseks ja produktiivsuse optimeerimiseks. Keskkond koosneb liidese disainimise tööriistadest, juhtimise versioonist, rakenduse ehitamisest ja testimisest.

Programmeerija efektiivseks töötamiseks vajalikud tehnoloogiad

Me proovime valmistada sind laiapõhjaliselt ette iseseisvaks programmeerimiseks ja varustame sind tööriistadega, mis aitavad sul kursuse käigus luua oma portfelli jaoks esimese projekti! Oled valmis kasutama nii ees- kui ka tagaliidese tehnoloogiaid.

Projektitöö – just nagu on sinu tulevases ettevõttes!

Kõige populaarsem meetod IT-projektide haldamiseks on välearendusemeetod Scrum. See aitab tutvuda nn arenduse raamistikuga, mida saad kasutada oma tulevases ametis projekti rakendamisel ja toodete arendamises.


Tugi uue töö leidmisel

Sinu eesmärk on meie eesmärgiks, seepärast pöörame erilist tähelepanu sellele, et kursus lõppeks sinu töölevõtmisega.

Karjäärinõustaja tugi

sinu käekäiku jälgib sinu karjäärinõustaja, kes koolituse erinevatel etappidel hoolitseb meie kursuse osalejate ja lõpetajate jaoks inimressursside eest.

valmistasime sinu jaoks ette värbamisel esitatavad küsimused ja käsiraamatud uusimate suundadega IT-alase töö turul. Tõenäoliselt sisened sa tundmatule territooriumile, seega oleme huvitatud sellest, et õpiksid tundma endale uut ala erinevatest perspektiividest. Saad ka juurdepääsu meie virtuaalsele raamatukogule, milles on küllaldaselt kasulikke raamatuid.

HRClass – koolitus personalikonsultantidega

HR Class kujutab endast konkreetset ja praktilist koolitust, mis toimub kursuse käigus. Seda juhatavad kogenud IT-ala värbajad, kes selgitavad sulle, millele tasub tähelepanu pöörata kursuse ajal, et see lõpetada IT-alase töökoha leidmisega. Praktiline! :)

Absolvent Success Manager aitab sind abi ja nõuga, mis puudutab IT-alast tööd, sõltumata sellest, millisel etapil parasjagu oled :) Sinu LinkedIn või CV vajab kohendamist? Anna teada. Üllatame sind :)

Akadeemia lõpetajad töötavad:

SDA

Jah, programmeerimine on igaühele!

Kursus algajatele on sobiv ka neile, kel puudub programmeerimise alal varasem kogemus.

01

Vanim kursuses osaleja oli 53-aastane, noorim 19-aastane

02

37% kursuses osalejaist on naissoost

03

24% kursuses osalejaist olid enne meie akadeemiasse sattumist füüsilise töö tegijad

04

Üle 80% kursuses osalejaist õpivad, jätkates probleemideta senist tööd

Saa teada, kuidas siseneda IT-alasse

Pane end kirja tasuta teabekohtumisele ja saa edasist teavet Akadeemia ja kursuse kohta

Paindlikud kursuse eest tasumise vormid

Tutvu järgmise kursuse toimumise üksikasjadega!

Meie kursus hõlmab 385 AK-tundi nädalavahetustel

Kursuse algus

30.01.2021

Linn

Remote, Remote

Koguhind 2199 EUR

alates 46 EUR / kuu*

SDA

Paindlikud maksevõimalused

Pakume spetsiaalset järelmaksuskeemi. Lisateave kursuste paindlike maksevõimaluste kohta.

Tahan alustada, mida edasi teha?

Täida kursuse veebilehel olev avalduse vorm. Vastame 48 tunni jooksul, lisades täieliku teabe kursuse kohta, aitame täita dokumente ja paneme sulle kinni koha grupis nii kiiresti kui võimalik.

enne kursuse alustamist saad meilt materjalid veebipõhiseks õppeks. Tänu sellele õpid tundma õppimise alustamiseks vajalikke programmeerimise aluseid – see on oluline, et kursusel osaleda.

õppetunnid kestavad 5-7 kuud sõltuvalt kursuse tüübist ja tsüklist (õhtune või nädalavahetuse tsükkel). Tunde viivad läbi kogenud ja professionaalsed ning tööalaselt aktiivsed programmeerijad. Tundide ajal õpid tundma programmeerimise saladusi ja valmistad ette oma esimese IT-projekti. Peale selle korraldame teste, tänu millele võid jooksvalt kindel olla oma oskustes. Testid ei ole kohustuslikud ja nende tulemus ei avalda mõju sertifikaadi väljastamisele.

meie IT-alane tööjõuspetsialist aitab sind töö leidmisel kursuse käigus ja pärast selle lõpetamist. Ta valmistab sind ette töövestluseks, aitab sul kohendada oma CV-d ja koolitab pehmete oskuste alal. Peale selle saad teada, millised väljakutsed ootavad sind IT-alal ees.