Korduma kippuvad küsimused

Milliseid õppimisviise me pakume?

a) Õhtuti – esmaspäevast neljapäevani kell 18.00–21.00. Tunnid toimuvad igal nädalal, välja arvatud riigipühadel.

b) Nädalavahetuseti – laupäeval ja pühapäeval kell 09.00–16.00. Igas kuus on vähemalt üks vaba nädalavahetus.

Kas me korraldame kursusi päevaõppes?

Vastus: korraldame seda tüüpi kursusi ainult eriprogrammina (ettevõtte või asutuse tellimusel). Päevaõpet me tavaliselt ei paku, kuna enamik meie õpilastest töötavad ja on hõivatud. Peale selle on meie koolitajad ise IT-ettevõtetes täistööajaga töötajad.

Kuidas ma saan kursusele registreeruda?

Vastus: kursusele saad registreeruda meie veebilehel ja seal saadaoleva spetsiaalse taotlusvormi kaudu. Kui eelistad otsekontakti, võta julgelt osa ühest meie teavitamiskoosolekust või helista meie kliendinõustajatele. Igal juhul saad meilt infopaketi, mis annab sulle kogu vajaliku teabe sind huvitava kursuse kohta.

Kas on mingeid soodustusi?

Vastus: jah, me pakume soodustusi infoseminaride või veebinaride ajal. Samuti korraldame kampaaniaid, kus jagame päevapakkumisi, mis tavaliselt saadaval pole. Võime pakkuda hooajalisi allahindlusi.

Kas ma võin maksta osamaksetena?

Vastus: jah, see on võimalik läbi meie finantspartneri. Lisainfot küsi meie kliendinõustajalt!

Kuidas valida pangalaenu?

Vastus: teeme koostööd mitme pangaga, mis pakuvad meie klientidele erilaene laenuperioodiga kuni 48 kuud. Meie kliendinõustajad abistavad sind kogu protsessi vältel – alates vajalike andmete kogumisest kuni laenu aktiveerimiseni.

Olen algaja. Ma pole programmeerimist kunagi proovinud. Kas võin sellel kursusel siiski osaleda?

Vastus: jah, kursus hõlmab programmeerimist nullist. Kõigil on põhitõed erinevalt määratletud, seetõttu saadame huvilistele soovitatud veebikursuseid, et aidata neil veenduda, kas programmeerimine on õige valik. Kui see sind kõnetab ja soovid rohkem teada saada, on meie kursus suurepärane valik. Paljud kandidaadid kardavad, et kursus on liiga keeruline. See on tõsi, kuid see ei tähenda, et kursus pole sulle. Kui tahad saada programmeerijaks, pead kõvasti õppima, olema motiveeritud ja harjutama. Saad sellega hakkama – seda on teinud rohkem kui 6000 õpilast enne sind!

Kuidas ma saan end kursuseks ette valmistada?

Vastus: enne registreerumist saab iga õpilane meilt soovitusliku eeltöö materjali. See on tasuta materjal, mis annab sulle kindluse, kas programmeerimine on just sinu jaoks. Soovitame sul sellega tutvuda, et end esimeseks õppepäevaks juhendajaga ette valmistada. See muudab protsessi palju lihtsamaks.

Millise programmeerimiskeele peaksin valima?

Vastus: sellele küsimusele ei ole head vastust. Kõik sõltub kandidaadi isiklikust motivatsioonist ja ootustest. Võime kindlalt väita, et Java on IT-maailmas enimkasutatav keel, ükskõik millises riigis sa ka ei elaks. Seda kasutatakse nii suurettevõtetes kui ka mobiilirakendustes. Python on parem valik neile, kes soovivad töötada vähem ettevõtluskeskkonnas. Python on eriti populaarne Lääne-Euroopa ja Silicon Valley idufirmade seas. Tarkvara testija on lihtsaim samm IT-sektori suunas, kuna see ei nõua programmeerimisteadmisi, vaid ainult kindlate reeglite järgimist. Testimise automatiseerimine on sild testimise ja programmeerimise vahel, kuna sageli on see tasustatud sama hästi kui ametikohad tarkvaraarenduses.

Kas ma pean kursusel osalemiseks inglise keelt soravalt rääkima?

Vastus: ei pea. IT-keskkonnas on inglise keele oskus oluline, kuna peaaegu kogu tehniline dokumentatsioon on inglise keeles. Pead oskama inglise keeles lugeda ja kirjutada. Aga kui räägid inglise keelt soravalt, on sul lihtsam alustada tööd rahvusvahelises ettevõttes. IT-ettevõtted investeerivad palju oma töötajate professionaalsesse arengusse ja pakuvad sageli tasuta inglise keele tunde.

Kes on teie juhendajad?

Vastus: meie juhendajad on aktiivsed programmeerijad. See tähendab, et meie juhendajad on kursis uusimate lähenemisviiside ja tehnoloogiatega. Enne õpetama asumist peavad nad läbima kaheetapilise kontrollprotsessi, mille käigus teeme kindlaks nende valdkonnaülesed oskused ja tehnilised teadmised. Neil kõigil on vähemalt 3-aastane töökogemus, seega oskavad nad reaalseid IT-probleeme kergesti selgitada.

Kas loengud on praktilised?

Vastus: edendame algusest peale väga praktilist lähenemist. See tähendab, et kõik meie kursused hõlmavad praktilisi tunde 90% ja teooriat ainult 10% ulatuses. Kui tahad saada programmeerijaks, pead oskama koodi kirjutada – ja meie õpetame seda sulle.

Kuidas me aitame töö leidmisel?

Vastus: esiteks on oluline rõhutada, et õpilased peaksid alustama tööotsinguid juba esimesest päevast alates. See võib tunduda uskumatu, kuid motivatsiooni ülesnäitamine suurendab tööle saamise tõenäosust. Siin on kirjeldus täiendavatest tegevustest, mida pakume õpilastele töö leidmiseks.

Tööotsingu loeng

Meie karjäärinõustaja või väliskonsultandi poolt korraldatav veebikoolitus. Selle koolituse peamine eesmärk on valmistada õpilane ette intervjuuks IT-valdkonnas. Jagame nõuandeid ja nippe suurepärase CV ja portfoolio koostamiseks. Nõustaja selgitab ka, kuidas intervjuu ajal ennast esitleda, mida peaksid rõhutama ja kuidas ennast müüma veenmaks ettevõtet, et just sina oled õige kandidaat.

IT-intervjuu

Simuleeritud tehniline intervjuu ühe meie juhendajaga, kes tegutseb oma meeskonda värbava firma esindajana. Sellise simuleeritud intervjuu ajal ei seisa sa silmitsi mitte ainult tehniliste küsimuste väljakutsega, vaid saad ka väärtuslikku tagasisidet.

Mis eristab teid konkurentidest?

Vastus: esiteks oleme Kesk- ja Ida-Euroopa riikides suurim akadeemia, mis annab meile lugematul hulgal oskusi, teadmisi ja turukogemusi. Kogume tagasisidet kõigist riikidest, kus tegutseme, et luua programme, mis valmistavad meie õpilasi ette tööle asumiseks kogu Euroopas. Lisaks teeme koostööd üle 200 IT-ettevõttega üle Euroopa – alustades väikestest kohalikest idufirmadest kuni suurte korporatsioonideni, nagu IBM, Tieto, Nordea, Sapiens, Ericsson, BAE Systems ja Boeing. See teeb meid ainulaadseks – tööandjad usaldavad meid!

Kas jagate kursuse jooksul õpilastele mingeid materjale?

Vastus: jah, meie õpilased saavad ligipääsu kõigile ettekannetele ja harjutustele, mida juhendaja loengute ajal näitab või läbi töötab. Samuti anname neile juurdepääsu GitLabile – vahendile, mis koondab kogu koodi (IT-meeskondades enimkasutatav vahend).

Mis juhtub, kui ma ei tule tundi?

Vastus: me ei soovita loengust puududa. Kõik loengud toimuvad juhendaja eestvedamisel reaalajas õppesessioonidena. See tähendab, et ühte vahelejäänud loengut on väga raske uuesti kokku võtta. Loomulikult saad juurdepääsu kõikidele materjalidele, harjutustele ja ülesannetele, kuid pead nende kallal ise töötama. Kui annad projektikoordinaatorile varem teada, et vajad enne järgmist loengut lisakonsultatsiooni, proovime korraldada lühikese kohtumise juhendajaga, kes vastab kõigile sinu küsimustele. Üldiselt lubame loenguid vahele jätta kuni 20% kogumahust, kuid me ei soovita seda. Puudutud loenguid me ei hüvita.

Kas kõik saavad pärast kursuse läbimist tunnistuse?

Vastus: iga õpilane, kes osales loengutes vähemalt 80% ulatuses ja sooritas kõik testid vähemalt 80% õigete vastustega, saab tunnistuse kursuse läbimise kohta. Õpilased, kes osalesid vähemalt 60% ulatuses, kuid ei sooritanud testi ega koostanud praktilist projekti, ei saa tunnistust, vaid ainult kinnituse kursuse lõpetamise kohta. Õpilased, kes lepingust loobuvad, ei saa ühtegi dokumenti.

Kas ma saan toodet/loengut „testida“?

Korraldame sageli esitlusi/töötubasid – tasuta loengud meie parimate juhendajatega, mille käigus saad näha, mida see kõik endast kujutab ja mida loengutes õpitakse. Samuti saad vaadata, kuidas meie juhendajad õpetavad, ja otsustada, kas see võiks sulle sobida.

Kuidas ma saan kursusest loobuda?

Kursusest loobumiseks pead saatma meile oma lepingust taganemise avalduse kirjalikult posti või e-posti teel aadressil: [email protected] Võid kasutada lepinguga kaasasolevat vormi.

Ei leia vastust sa küsimusele?

Küsi küsimus

valige keel

close modal