SISENE IT-MAAILMA KUNI -30% SOODSAMALT KUNI 16.08.2024! VAATA >>SIIT<<

SDA / Meist

Software Development Akadeemia – oleme siin, et aidata sul alustada teekonda IT maailmas!

Tehnoloogiatööstuses võivad saada tööd kõik, kes on IT-maailmast huvitatud. Tarkvaraarendajaks saamiseks pole vaja akadeemilist kraadi informaatikas!

Rohkem kui 75 kvalifitseeritud koordinaatorit jälgib meie kursuste kvaliteeti, sest sinu tagasiside ja rahulolu on meile olulised.

Mõõdame alati õpilaste rahulolu kursuse ajal ja ka selle lõppedes. Meil on terve osakond, mis on pühendunud meie õpilaste karjääri toetamisele ja nende nõustamisele, veendumaks, et kõik saaksid oma värskelt omandatud teadmised praktikas kasutada.

Meist

Oleme turul olnud mitu aastat ning selle ajaga ehitanud kogukonna, mis ulatub Euroopast Aasiasse. Teame, mis tunne on alustada uut karjääri täiesti uues valdkonnas. Tehnoloogiatööstus otsib aga pidevalt talente ja pakub ohtralt võimalusi. Usalda meid – meie teame, kuidas see toimib.

4.7/5

385 arvustused

4.7/5

384 arvustused

4.69/5

333 arvustused

Aitame sul unistused täide viia

Keskmes on inimesed

Oleme rühm kirglikke inimesi, kellel on aastatepikkune kogemus ärilise eesmärgiga IT-projektides. Meie juhendajad pole ainult teoreetikud – nad juhinduvad kursustel valdkonna praktikutest. Meie kirg on jagada teadmisi ja aidata oma õpilasi nende arengus. Usume, et infotehnoloogia on kõigile – lihtsalt ole julge ja tee see teoks.

Liituge meiega ja andke võimalus muutusteks

Liituge SDA meeskonnaga

Olete valmis esitama praegusele olukorrale väljakutse ja aitama inimesi karjäärivahetusel? Otsime pidevalt talente, kes on valmis otsima ja leidma uusi lahendusi, kes on kindlameelsed ja kliendikesksed kõiges, mida nad teevad. Kõlab teie moodi?

Võta meiega ühendust

Hakake juhendajaks

Kui tahate saada suurepäraseks avalikuks kõnelejaks, lihvida oma valdkonnaüleseid oskusi ja suurendada teadmisi, võib meil olla midagi teie jaoks. Liituge meie meeskonnaga, et juhendada järgmise põlvkonna tarkvaraarendajaid ja suurendada oma pädevust!

Alusta kohe

Alusta siin oma edulooga

Osale kursusel, täienda oma oskuseid, kasuta karjäärinõustamist ning ühine IT-tööstusega.

kursused

meie partnerid