ERIPAKKUMINE⭐ Saa Pythoni, Java, UX/UI ja Tarkvara testija kursus -40% soodsamalt! Hind kehtib kõikidele pakettidele! Vaata >>siit<<

SDA / Kursused

Kõige kaasaegsem teooria ja parimad praktilised teadmised

…mis annavad aluse vajalikele oskustele, et saavutaksid oma karjäärialase eesmärgi.

 Igaüks võib töötada IT-sektoris!

Vali välja oma lemmikkursus!

4 põhjust, miks valida meie akadeemia…

 1. Sul ei ole vaja eelnevaid kogemusi – õpe alates nullist

  Tutvu IT-valdkonnas pakutavate võimalustega ja leia endale sobivaim suund. Meie karjäärinõustajad aitavad teid!

 2. 100% kaugõpe

  Meie kursustel ei ole vaja mitte mingisugust eelnevat tehnoloogialast kogemust. Meie kursused valmistavad teid ette alates algteadmistest kuni edasijõudnute tasandile. Kõik meie kursused toimuvad inglise keeles, mis on IT-maailmas baaskeeleks!

 3. Karjäärialane toetus

  Meie akadeemia pakub võimalust saada karjäärialast toetust kogu õppeperioodi jooksul ja ka pärast seda. Me aitame sind ette valmistada edukaks tööintervjuuks.

 4. Kogukonna olulisus

  Meie kursustel osaledes, oled osa meie suurepärasest õpilaste kogukonnast, kus toetatakse üksteist karjääriredelil.

filter 0

filter

tulemusi ei leitud

Python

Kas tahad teha karjääri nii globaalsetes tehnoloogiagigantides kui ka idufirmades? Python on sinu programmeerimiskeel. Õpi ja edenda innovatsiooni tehisintellekti ja masinõppe abil. Kursuse maht on 385 tundi, millest 349 tundi on auditoorne ja 36 tundi iseseisev töö. Kursus algab 20.04.2024 ja lõppeb 05.01.2025. Kursus toimub nädalavahetustel ning 100% kaugtöö vahendeid kasutades. Kursus toimub inglise keeles.

saa rohkem teada
 • kuupäev
  20.04
  tüüp
  nädalavahetus
  asukoht
  kaugtöö
  tundide maht
  385 h
  hind
  PROMO! alates: 59 EUR/kuu
  promo!

UX/UI Design

Isegi parim rakendus ei saa hakkama ilma atraktiivse välimuse ja sujuva voota. Registreeru sellele kursusele, et saada kogemusekujunduse spetsialistiks, keda tootemeeskonnad vajavad. Kursuse maht on 233 tundi, millest 225 tundi on auditoorne ja 8 tundi iseseisev töö. Kursus algab 27.04.2024. Kursus toimub nädalavahetustel ning 100% kaugtöö vahendeid kasutades. Kursus toimub inglise keeles.

saa rohkem teada
 • kuupäev
  27.04
  tüüp
  nädalavahetus
  asukoht
  kaugtöö
  tundide maht
  233 h
  hind
  PROMO! alates: 57 EUR/month
  promo!

Java

Java on suurettevõtete kasutatava tarkvara keskmes, kuid seda kasutatakse ka sellistes tipptasemel valdkondades nagu Nutistu. Liitu selle kursusega, et saada tugev alus karjääri alustamiseks Java arendajana. Kursuse maht on 414 tundi, millest 387 tundi on auditoorne ja 27 tundi iseseisev töö. Kursus algab 25.05.2024 ning lõppeb 27.04.2025. Kursus toimub nädalavahetustel ning 100% kaugtöö vahendeid kasutades. Kursus toimub inglise keeles.

saa rohkem teada
 • kuupäev
  25.05
  tüüp
  nädalavahetus
  asukoht
  kaugtöö
  tundide maht
  414 h
  hind
  PROMO! alates: 59 EUR/month
  promo!

Tarkvara testija

Ükskord kutsus Nissan tarkvararikke tõttu turult tagasi üle miljoni auto. Tahad mõjutada tarkvara kvaliteeti? Hakka tarkvara testijaks ja tee karjääri põnevates tarkvara arenduse meeskondades. Kursuse maht on 159 tundi, millest 143 tundi on auditoorne ja 16 tundi iseseisev töö. Kursus algab 04.05.2024 ja lõppeb 03.08.2024. Kursus toimub nädalavahetustel ning 100% kaugtöö vahendeid kasutades. Kursus toimub inglise keeles.

saa rohkem teada
 • kuupäev
  04.05
  tüüp
  nädalavahetus
  asukoht
  kaugtöö
  tundide maht
  159 h
  hind
  PROMO! alates: 35 EUR/kuu
  promo!

Front-End

Front-end arendaja paneb disaini tööle – olgu selleks tekstiväljad, nupud, menüüriba jne. Õpi front-end veebiarendust, leia töö mis tahes tehnoloogiaettevõttes ning naudi IT-s pakutavaid hüvesid! Kursuse maht on  akadeemilistes tundides: kogumaht on 385 tundi, millest 350 tundi on auditoorne ja 35 tundi iseseisev töö. Kursus toimub nädalavahetustel ning 100% kaugtöö vahendeid kasutades. Kursus toimub inglise keeles.

saa rohkem teada

Soovite teada millal kursus algab? Täitke vorm ja me võtame teiega ühendust!