>>Alusta oma kursust 500EUR odavamalt<<

Laienda oma silmaringi tasuta veebinariga

Registreeru tasuta veebinarile, et saada lisateavet meie ainulaadse õpetamismeetodi kohta, uurida kursuseprogrammi ja näha, kuidas me kursuse lõpetajaid IT-tööstusse sisenemiseks ette valmistame.

Vaata loetelu

Millest juttu tuleb?

Miks tasub muuta oma karjääri?

Teame, et muutustega kaasnevad tihtipeale hirmud ja ärevus. Kuid paigal seismine on veel halvem. Uuri, kuidas teha esimese samm ja anda endale võimalus parema tuleviku jaoks. Meid on usaldanud juba 15 000 inimest, kes on meiega oma karjääri vahetanud.

Kuidas teha täna esimene samm?

Sa ei pea enam ootama. Loe inimestest, kes otsustasid muudatuse teha, kuigi neil oli alguses samuti palju muresid nagu teil. Ära jää enam teistest maha ja võta ohjad enda kätte juba täna.

Kuidas saavutada eesmärk ning muuta oma ametit?

Näitame teile teed, mille saate valida, et olla professionaalselt hoopis teises kohas kui täna ja seda kõigest mõne kuuga. Lisaks sellele, anname teile tööriistad, mille abil saate teada, millised on teie tugevad küljed ja kuidas neid enda kasuks pöörata uue töökoha otsingutel.

filter 0

filter

tulemusi ei leitud

Tarkvara testija

Tahad võimalust midagi muuta ja mõjutada tarkvara kvaliteeti? Hakka tarkvara testijaks ja edenda oma karjääri põnevas kvaliteedi tagamise meeskonnas. Registreeru tasuta veebinarile, et näha, millised on meie kursused ja kuidas me õpetame.

saa rohkem teada
 • kuupäev
  28.06
  aeg
  17:30
  tüüp
  veebiseminar
  asukoht
  kaugtöö

Java

Tööandjate kõige enam soovitud ja arendajate seas kõige enam levinud. Java on tehnoloogiatööstuse keskmes, suurettevõtete lahendustest kuni uusimate asjade interneti rakendusteni. Registreeru tasuta veebinarile, et näha, millised on meie kursused ja kuidas me õpetame.

saa rohkem teada
 • kuupäev
  05.07
  aeg
  17:30
  tüüp
  veebiseminar
  asukoht
  kaugtöö
 • kuupäev
  12.07
  aeg
  17:30
  tüüp
  veebiseminar
  asukoht
  kaugtöö

Tutvu meie kursustega

See veebisait kasutab küpsiseid.

Seda veebisaiti külastades nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave.

Jah, olen nõus