Laienda oma silmaringi tasuta veebinariga

Registreeru tasuta veebinarile, et saada lisateavet meie ainulaadse õpetamismeetodi kohta, uurida kursuseprogrammi ja näha, kuidas me kursuse lõpetajaid IT-tööstusse sisenemiseks ette valmistame.

Vaata loetelu

Millest juttu tuleb?

Miks tasub muuta oma karjääri?

Teame, et muutustega kaasnevad tihtipeale hirmud ja ärevus. Kuid paigal seismine on veel halvem. Uuri, kuidas teha esimese samm ja anda endale võimalus parema tuleviku jaoks. Meid on usaldanud juba 11 000 inimest, kes on meiega oma karjääri vahetanud.

Kuidas teha täna esimene samm?

Sa ei pea enam ootama. Loe inimestest, kes otsustasid muudatuse teha, kuigi neil oli alguses samuti palju muresid nagu teil. Ära jää enam teistest maha ja võta ohjad enda kätte juba täna.

Kuidas saavutada eesmärk ning muuta oma ametit?

Näitame teile teed, mille saate valida, et olla professionaalselt hoopis teises kohas kui täna ja seda kõigest mõne kuuga. Lisaks sellele, anname teile tööriistad, mille abil saate teada, millised on teie tugevad küljed ja kuidas neid enda kasuks pöörata uue töökoha otsingutel.

filter 0

filter

tulemusi ei leitud

JavaScript

JavaScript on praegu üks kõige kiiremini kasvavaid ja armastatumaid programmeerimiskeeli, mida kasutatakse veebiarenduses ja mujalgi. Registreeru tasuta veebinarile, et näha, millised on meie kursused ja kuidas me õpetame.

saa rohkem teada
 • kuupäev
  25.01
  aeg
  17:30
  tüüp
  veebiseminar
  asukoht
  kaugtöö

Python

Tahad töötada tehnoloogiagigantide või idufirmadega? Siin on mõned head uudised: nad kõik kasutavad Pythonit ja selle laiaulatuslikku ökosüsteemi avatud lähtekoodiga raamistikest ja teekidest. Registreeru tasuta veebinarile, et näha, millised on meie kursused ja kuidas me õpetame.

saa rohkem teada
 • kuupäev
  27.01
  aeg
  17:30
  tüüp
  veebiseminar
  asukoht
  kaugtöö

Tutvu meie kursustega

See veebisait kasutab küpsiseid.

Seda veebisaiti külastades nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave.

Jah, olen nõus