SISENE IT-MAAILMA KUNI -30% SOODSAMALT KUNI 19.07.2024! VAATA >>SIIT<<

SDA / Kursused / AI Insener

Tahad sukelduda tehisintellekti maailma?

Hakka tehisintellekti inseneriks ja liigu tehnoloogia arengu esirinnas ja aita kaasa tuleviku kujundamisele!

Kursus algab 31.08.2024 ja lõppeb 27.04.2025. Kursus toimub nädalavahetustel ning 100% kaugtöö vahendeid kasutades. Kursus toimub inglise keeles.

Registreerin kursusele
 • kuupäev
  31.08
  tüüp
  nädalavahetus
  asukoht
  kaugtöö
  tundide maht
  663 h
  hind
  PROMO! alates: 57 EUR/kuu
  registreeri kohe close modal
  promo! kuni -30%

  Vaata kursuse üksikasjalikku programmi:

  Lae alla pdf

  4 põhjust, miks valida AI-inseneri kursus:

  1. Oled tehnoloogia arengu esirinnas

   Tehisintellekti-tehnoloogia on praeguse tehnoloogilise arengu esirinnas. Selles valdkonnas töötades osaled masinõppe ja tehisintellekti algoritmide arendamises ja rakendamises, mis suudavad muuta paljusid meie elu ja töö aspekte. Tervishoiust haridusse, autotööstusest finantsteenusteni – tehisintellekt muudab meie töö- ja suhtlustehnoloogiat.

  2. Keeruliste probleemide lahendamise oskus

    Tehisintellekti inseneri kursus annab sulle ülevaate, kuidas lahendada mõningaid tänapäeva kõige keerulisemaid probleeme. Tehisintellekti võimaluste abil saate aidata võidelda kliimamuutuste vastu, parandada diagnostikat ja ravi meditsiinis, suurendada tootmise tõhusust ninglahendada paljusid muid globaalseid probleeme. Töö tehisintellekti inseneri valdkonnas nõuab loomingulist mõtlemist ja uuenduslikke lähenemisviise probleemidele.

  3. Nõudlus tööturul ning konkurentsivõimeline palk

   Kuna tehisintellekti mõju erinevatele tööstusharudele kasvab, siis suureneb ka nõudlus kvalifitseeritud tehisintellekti inseneride järele. Tehisintellekti inseneri ametikohad on hästi tasustatud ja pakuvad suurepäraseid pikaajalisi karjäärivõimalusi. AI- eksperte hinnatakse nende võimekuse eest kavandada, rakendada ja hallata tehisintellekti süsteeme, mis avab uksed võimalustele kogu maailmas.

  4. Ametialase õppe- ja arenguvõimalus

   Tehisintellekti valdkond on dünaamiline ja pidevalt arenev, mis tähendab, et tehisintellekti insenerina pead pidevalt õppima uusi oskusi ja tehnoloogiaid. Pidev ametialane areng on värskendav ning tagab ka selle, et jääksid tehnoloogilise arengu tipptasemele. Tehisintellekti valdkonnas tehtav karjäär pakub ainulaadset võimalust isiklikuks ja professionaalseks arenguks!

  Kuidas kursus välja näeb

  Kursusele tulles ei pea olema eelnevalt mingeid teadmisi või eelnevat kogemust IT valdkonnas. Alustame põhitõdedest ja õpetame teile kõik nullist alates. Hoolitseme selle eest, et meie kaugkursused keskenduksid kõige olulisemale: reaalajas toimuvatele tundidele ja õppesessioonidele koos meie professionaalsete juhendajatega.

  Teooria võrdub praktikaga

  Meie eesmärgiks on, see, et läbitav kursus valmistaks teid parimal võimalikul viisil ette selleks, mis reaalselt teid uuel töökohal ees ootab. Praktilised projektid aitavad kaasa sinu edusammudele. See hea võimalus lihvida oma oskusi ning täiendada oma portfelli!

  Üksikasjad

  Meil kõigil on  igapäevased kohustused – töö, pere või kool. Oleme sellega arvestanud ning meie kursused toimuvad: nädala sees õhtuti või nädalavahetustel. Kursused on 414 AK-tundi

  EKKA

  Akademia SDA OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise.

  Akademia SDA OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. 

  Akademia SDA OÜ on aastal 2023 positiivselt läbinud kvaliteedihindamise õppekavarühmas andmebaaside ja võrgu disain ja haldus ning asutusele on omistatud selles õppekavarühmas kvaliteedimärgi.

  Viide HAKA veebilehele

  Meie lõpetajate tagasiside

  “Võin öelda, et juhendajad toetasid meid väga. Iga kord, kui tuli mõni tääpakkumine juuniorile, anti sellest meile teada.”

  Bianca Todoran Data Analyst, The Smart Cube

  “Otsisin võimalusi karjääri muutmiseks ja valisin SDA kursuse. Alustasin IT-alaste teadmistega nullist ning SDA treenerite abiga, nende juhendamisel ja julgustamisel läbisin kursuse edukalt. Omandasin ISTQB sertifikaadi ja asusin tööle tarkvara testijana.”

  Marijaana Siimson Software Tester

  “Kursuse ainekava on väga põhjalik. See on hea koht õppimise alustamiseks. Kursus aitas mul luua äärmiselt hea teadmistebaasi.”

  Adina Dumitrescu Software Developer, Kalypso

  „Kui ma peaksin valima suurima väärtuse, mille kursuselt sain, siis oleks see, et IT-tööstuses käivad inimväärtus ja tehniline väärtus käsikäes. Ja SDA on suutnud end mõlemas ületada.”

  Levente Szilveszter Software Developer, Uniqa Raiffeisen Software Service

  “Kokkuvõttes soovitan kindlasti proovida SDA kursust, kui plaanite programmeerimismaailma siseneda.”

  Pavel Pšečuk Breakwater Technology tehnilise toe insener

  Osale tasuta AI-inseneri webinaril!

  Osalen tasuta webinaril

  Tutvu kursuse moodulitega

  Kursus sisaldab kombinatsiooni iseõppimisest ja interaktiivsetest sessioonidest koos õppejõududega Oleme ette valmistanud hoolikalt struktureeritud programmi, mis rõhutab individuaalset lähenemist ja valdkonna ekspertide toetust.

  Pythoni
  põhitõed

  Õpid Pythoni programmeerimise põhitõdesid, sealhulgas töötamist muutujatega andmete salvestamiseks ja neile juurdepääsuks ning põhiliste andmetüüpide kasutamist.

  Andmetöötlus, tehisintellekti
  ja masinõppe mudelid

  Õpid tundma operatsioone vektoritega ja lineaarsete võrrandisüsteemide lahendusi. Tutvud tehisintellekti- ja masinõppe mudelite tüüpidega, valideerimisskeemidega ja klassifitseerimisega.

  Süvaõpe Kerase, TF ja PT abil

  Tutvud Kerase järjestikuse API-ga, õpid, kuidas kasutada ülekandeõpet ja kuidas eelnevalt treenitud mudeleid peenhäälestada. Sukeldud TensorFlow raamatukogusse, kus keskendud treeningu- ja valideerimissilmustele.

  AI masinõppe
  haldamine

  Õpid jälgima mudeleid ja salvestama automaatselt eksperimente, kasutades selliseid raamatukogusid nagu sklearn, TensorFlow ja PyTorch. Tutvud pideva integratsiooni ja pideva tarnimise põhimõtetega.

  Mida sisaldab kursuse hind?

  1. Kursus

   Kursus toimub veebipõhiselt Zoom platvormi kaudu koolitaja juhendamisel. Saate kõik vajalikud teadmised edukaks karjäärile tehisintellekti insenerina.

  2. Juurdepääs “õpilaste tsoonile”

   Saad juurdepääsu õpilaste tsoonile – sealt leiad kogu korraldusliku teabe oma koolituse kohta: kursusteave, juurdepääs virtuaalsele klassiruumile, tunniplaan, teave SDA raamatukogu kohta ja palju muud.

  3. Õppematerjalid

   Saad juurdepääsu koolitusmaterjalidele. Nende hulka kuuluvad: Töövihik, teadmistebaas, videokoolitus, juurdepääs SDA raamatukogule.

  4. Lõpptestid

   Testid annavad teile võimaluse jälgida oma edusamme. Tänu lõputestidele saate teada, kuidas te eelmises moodulis hakkama said.

  5. Väljundprojekt

   Kursuse raames teed praktilisi projekte, mille saate salvestada oma professionaalsesse portfooliosse.

  6. Kursuse lõpetamist tõendav tunnistus

   Pärast kursuse lõpetamist saad tunnistuse, mis kinnitab tundides osalemist [minimaalne osalusprotsent 60%]. Samuti sisaldab see teavet Software Development Akadeemia kui korraldaja kohta.

  7. SDA tunnistus

   SDA tunnistus kinnitab osalemist kursusel ja pädevuste omandamist tehisintellekti inseneri tööks. Meie sertifikaat on laialdaselt tunnustatud Euroopa IT-sektori ettevõtete seas.

  8. Pakett Karjäär IT-sektoris

   Saad meilt regulaarselt nõuandeid, mis on seotud tööturu ja tegevustega, selleks, et tööleidimise protsess oleks edukas.

  2̶4̶9̶9̶ ̶€̶

  UUS HIND 1899 €. Soodustus kestab kuni 19.07.2024

  Soovin osaleda

  Maksevõimalused

  Õppemaks peab olema tasutud õppetöö alguskuupäevaks. Kui maksmine toimub osamaksetega, siis toimuv maksmine vastavalt kokkulepitud graafikule. Töötukassa koolituskaardi omanike eest tasub Töötukassa. Õppemaksu tagastamised ja kord loobumise korral lepitakse kokku koolituslepingus.

  Lisainfot küsi meie kliendinõustajalt!

  Kogumaksumus: alates 57€/ kuus

  INBANK JÄRELMAKS

  Inbanki järelmaks võimaldab sul muuta suur ühekordne väljaminek igakuiseks
  väikeseks kuluks ning tasuda toodete ja teenuste eest osade kaupa. Võta
  maksmiseks rohkem aega ning jaga ostusumma kuni 6 aasta peale. Esimene makse
  alles kuu aja pärast.

  Inbanki järelmaksu eelised:
  ● Paindlik lahendus suuremateks väljaminekuteks
  ● Sina valid järelmaksu summa suuruse
  ● Sina valid järelmaksu perioodi
  ● Sina valid maksekuupäeva
  ● Vastus taotlusele minutiga

  Osamaksete skeem – Inbank

  Inbanki järelmaksu tingimused:
  ● Summa 100 – 10 000 €
  ● Periood 3 – 72 kuud
  ● Sissemakse 0 €
  ● Lepingutasu 19.99 €
  ● Haldustasu 0.99 € kuus
  ● Intress 9.99% ostusummalt

  Järelmaksu taotlemine on lihtne!

  Inbanki järelmaksu krediidi kulukuse määr on 29,31% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 800 €, lepinguperiood kuudes 9, intressimäär 9,99% ostusummalt, sissemakse 0 €, haldustasu 0.99 €, lepingutasu 19.99 € igakuine osamakse 98.85 €, krediidi kogukulu 889.70 €. Teenuse pakkujaks on AS Inbank Finance. Enne lepingu sõlmimist soovitame sul tutvuda finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerida spetsialistiga.