SISENE IT-MAAILMA KUNI -30% SOODSAMALT KUNI 19.07.2024! VAATA >>SIIT<<

SDA / Tasuta veebiseminarid / ai insener

Tasuta veebinar – AI Engineering

Sea end tehnoloogilise arengu esirinda!

AI-inseneri kursus annab põhjaliku ülevaate tehisintellekti ja masinõppe, Pythoni programmeerimise, andmetöötluse ja tehisneurovõrkude kohta.

Tule meie tasuta webinarile ja saa rohkem tehisintellekti inseneri programmi kohta teada. Tasuta webinarid toimuvad inglise keeles.

Registreerin end webinarile

Webinari kuupäevad ja kellaajad

See sündmus on juba lõppenud.

Mida veebiseminaril saad teada?

  1. Milline on IT-tööturg?

    Kohtumise käigus saad teada, milline on IT-tööturg Eestis ja kogu maailmas. Saad teada, millised on IT-tööstusse sisenemise eelised ja võimalused.

  2. Tutvu oma valitud tehnoloogiaga

    Saa teada, mis on masinõpe ja kuidas saada tehisintellekti eksperdiks.

  3. Saad teada kursuse programmi kohta

    Saad teada, kuidas kursus välja hakkab nägema ning kuidas alustada oma uut karjääri selles valdkonnas.

Miks valida tehisintellekti tehnoloogia?

Oled tehnoloogilise progressi esirinnas

Töö tehisintellekti ja masinõppe valdkonnas asetab teid tehnoloogilise arengu esirinda. Sul on võimalus töötada lahenduste kallal, mis võivad avaldada suurt mõju ühiskonnale, tööstusele ja teadusele. Alates intelligentsete assistentide arendamisest või täiustatud pildituvastussüsteemideni kuni revolutsiooniliste viisideni, kuidas AI võib muuta meie töö- ja eluviise.

Suur nõudlus

Seoses tehisintellekti ja masinõppe kiire arenguga suureneb nõudlus nende valdkondade ekspertide järele. Ettevõtted otsivad talente, kes aitavad arendada ja rakendada uuenduslikke AI-lahendusi. Nõudlus kajastub ka konkurentsivõimelistes palkades ja soodustustes AI-inseneridele, mis teeb sellest väga tulusa karjäärivaliku.

Lai valik rakendusi

Tehisintellekt ja masinõpe leiavad rakendusi paljudes tööstusharudes, sealhulgas tervishoius, rahanduses, autotööstuses, meelelahutuses ja paljudes teistes. See tähendab, et tehisintellekti insenerina saate töötada projektidega, mis teid tõesti huvitavad ja millel on maailma jaoks oluline mõju.

Pidev isiklik ja professionaalne areng

Tehisintellekti valdkond areneb pidevalt, mis tähendab, et pead pidevalt õppima ja kohanema uute tehnoloogiate, meetodite ja vahenditega. See toob kaasa väljakutseid, kuid võimaldab ka pidevat isiklikku ja ametialast arengut. Karjäär tehisintellekti valdkonnas on ideaalne neile, kes otsivad dünaamilist töökeskkonda, kus nad saavad pidevalt areneda ja olla innovatsiooni eesliinil.

Paremat aega ei tule!

Astu IT-tööstusse, ela rahus ja ära muretse enam kunagi raha pärast.

Registreerun webinarile

Kas teadsid, et…

varaseid tehisintellekti süsteeme kasutati selliste ülesannete täitmiseks nagu malemäng ja matemaatiliste probleemide lahendamine.

tehisintellekti kasutatakse isejuhtivate autode arendamiseks.

tehisintellekti saab kasutada haiguste diagnoosimiseks.

Sinu muutus kolme sammuga

Rahusta oma meeli – see on sul juba sisse kodeeritud

Kardad, et sa ei saa hakkama? Arvad, et IT-maailm võib olla sinu jaoks kui must maagia? Lõdvestu. Tegelikult tead rohkem, kui arvad. Me õpetame sulle kõike nullist, kasutades meie juba eelnevalt olemasolevaid kogemusi. See on meie salajane edu retsept.

Registreerin end webinarile

Avasta ka teisi karjäärivõimalusi