Teavitamiskohustus

KES ON TEIE ISIKUANDMETE TÖÖTLEJA JA KUIDAS TE MEIEGA ÜHENDUST VÕTTA SAATE?

Teie isikuandmete töötleja on Akademia SDA OÜ,  Harju maakond, Nõmme linnaosa, Rännaku pst 12, 10917 Tallinn, Estonia, VAT ID 14557858.

Kui teil on küsimusi oma isikuandmete töötlemise ja õiguste kohta, võtke meiega ühendust aadressil [email protected]

MIS EESMÄRGIL JA KUI KAUA TEIE ISIKUANDMEID TÖÖTLEME?

Kui olete huvitatud kursusel osalemisest ja kui edastate meile oma isikuandmed (e-posti aadress ja telefoninumber) meie ettevõttesisese vormi või välise vormi (st Evenea, Facebook) kaudu, on teie isikuandmete töötlemise aluseks tegevused, mille tulemusel sõlmitakse leping teie valitud kursusel osalemiseks, või meie õigustatud huvi. Sellisel juhul töötleme teie isikuandmeid seni, kuni esitate vastuväite, või kehtiva seadusega määratud aja jooksul, st maksu- ja raamatupidamiskohustuste tõttu.

Turunduslikel põhjustel töödeldakse teie isikuandmeid teie vabatahtliku nõusoleku alusel või meie õigustatud huvi alusel, kuni võtate oma nõusoleku tagasi või esitate vastuväite oma isikuandmete töötlemisele. Isikuandmete esitamine ja nõusoleku andmine on vabatahtlik. Tänu sellele saame teile saata teavet meie pakkumise, tööpakkumiste, praktika- või praktikandi kohtade, meie korraldatud ürituste ja teie jaoks kokku pandud pakkumiste kohta.

Kui võtate meiega ühendust muudel põhjustel kui kursusel osalemine, töötleme teie andmeid teie küsimusele vastamiseks. Andmeid töödeldakse ainult perioodil, mis on vajalik nende kogumise eesmärkide täitmiseks.

KES SAAB MEILT TEIE ISIKUANDMEID?

Kõrgeimal tasemel teenuse pakkumiseks võidakse teie isikuandmeid edastada üksustele, kes töötlevad teie isikuandmeid meie nimel, täpsemalt raamatupidamis-, juriidiliste, turundus- või IT-teenuste pakkujatele. Edastame teie andmeid töötlemiseks ka üksustele, mis kuuluvad meie kontserni SDA Sp. z o.o., mille registrijärgne asukoht on Gdynias (Poolas), mis tellib meie teenuseid sisse. Me ei jaga teie isikuandmeid oma äripartneritega, kui te ei anna selleks eraldi nõusolekut.

MILLISED ON TEIE ÕIGUSED SEOSES TEIE ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISEGA MEIE POOLT?

Teil on õigus:

Samuti on teil õigus esitada kaebus asutusele Isikuandmete Kaitse Ameti Juhataja, kui otsustate, et teie isikuandmete töötlemine rikub kehtivat seadust.

KUIDAS KOHANDAME OMA TEENUSEID TEIE HUVIDE JA EELISTE JÄRGI?

Meie töötajad analüüsivad teie esitatud isikuandmeid, et esitada teile pakkumine, mida kohandatakse teie vajaduste järgi, või teie küsimusele vastamiseks.

See veebisait kasutab küpsiseid.

Seda veebisaiti külastades nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave.

Jah, olen nõus