ERIPAKKUMINE⭐ Saa Pythoni, Java, UX/UI ja Tarkvara testija kursus -40% soodsamalt! Hind kehtib kõikidele pakettidele! Vaata >>siit<<

SDA / Karjääritee

Tasuta webinar

Kuidas kõige lihtsamalt siseneda IT-sse?

Kas see on üldse võimalik?

Osale tasuta webinaril, kus pika kogemusega praktik räägib sellest, kuidas ja kas oleks võimalik suhteliselt vähese vaevaga siseneda IT-sse!

Registreerin webinarile

See sündmus on juba lõppenud.

Kohtumise üksikasjad:

Kuupäev

28. detsember

Kestus

90 minutit

17.30 – 19.00

Hind

Jagame oma teadmisi TASUTA

Asukoht

Kõikjal maailmas (Veebikoosolek)

Meie asjatundja vastab kõikidele Sinu küsimustele!

Registreerin webinarile

Robert Dados

Robertil on IT-sektoris 9-aastane kogemus. Eriala lõpetas ta rahanduses, kuid see valik ei takistanud teda kuidagi karjääri muutmast ja tulevikutööstusesse sisenemast. Ta leidis tee ettevõttesse Intel, kus tekkis tal esmakordselt huvi kodeerimise vastu.

Mitmeid aastaid juhtis Robert ka oma tarkvaraettevõtet ning SDA-ga liitus ta aastal 2017. aastal. SDA-s vastutas Robert ettevõtte laienemise eest teistesse riikidesse ning 3 aasta jooksul tutvustas ta IT koolitusi 12 riigis.

Veebinar on sulle kui:

Oled tüdinenud oma praegusest ametikohast?

Alustad oma tööd vastumeelsusega? Vastad küsimusele “Kuidas tööl läheb?” mitmete kaebustega? Kui see on tõsi, siis miks sa pole siiani ametit vahetanud?

Tunned, et oled läbipõlenud?

Tunned järjest kasvavat väsimust? Tööl käimine tundub kui karistus ning oma sõprade edulood panevad kadestama? Kui see on tõsi, siis miks sa pole siiani ametit vahetanud?

Sa ei teeni piisavalt?

Palgad tõusevad, kuid mitte sinu oma? Tundub ebaõiglane, et teenid vähem kui su sõbrad, hoolimata sinu pingutustest? Kui see on tõsi, siis miks sa pole siiani ametit vahetanud?

Mõtled karjääri peale IT-valdkonnas, kuid arvad, et see on liiga keeruline?

Kaalud IT-alal töötamist, kuid kardad, et see pole sinu jaoks? Ära unusta, et töökogemuse puudumine ei ole sein sinu karjääri jaoks!

Astu koos meiega oma karjääri järgmisele tasemele!

Ära karda muudatusi! See tasub ennast ära!

Nemad muutsid oma karjääri koos meiega

Technical Support Engineer, Breakwater Technologyr

Gabor Gyarmati

„Suurim eelis, mille olen loengust saanud, on see, et mul on palju parem arusaam tarkvaraarendusest ja sellega seotud üksikasjadest enamikus suuremates osades.“

Junior Software Developer, Arvato

Sindija Roga

„Nägin hüpikaknas kutset SDA tasuta veebiseminarile ja kuna see toimus plaanitust varem, siis otsustasin osaleda. Mulle meeldis see koosolek, see oli väga lõbus ja veenev ning ma kirjutasin lepingule kohe alla. Parim otsus üldse!“

Software Developer, Uniqa Raiffeisen Software Service

Levente Szilveszter

“Kui peaksin valima kõrgeima väärtuse, mille olen akadeemias omandanud, siis ma ei saaks valida inimväärtuse ja tehnilise väärtuse vahel, sest IT-maailmas käivad need kaks käsikäes ja SDA on suutnud end ületada mõlemas”.

Oled juba otsustanud ning ei soovi oodata veebinari?

Vali kuupäev ning broneeri tasuta konsultatsioon meie asjatundjaga.

Soovin suhelda

Meist

Software Development Academy on Euroopa suurim programmeerimisakadeemia, mis valmistab sind ette tuleviku karjääriks IT-valdkonnas.

SDA 7-aastase kogemuse jooksul oleme läbi viinud väga palju IT koolitusi. Meie kursustel on kokku osalenud üle 11 000 õpilase, kes on edukalt ellu viinud oma unistused karjäärist IT-valdkonnas.

Oma eesmärgi elluviimiseks oleme loonud tõhusa õpetamissüsteemi, mille käigus meie aastate pikkuste kogemustega vilinud IT-spetsialistid jagavad oma teadmisi ja kogemusi IT-valdkonnast. Lisaks sellele aitavad kaasa meie karjäärinõustajad töö leidmisel peale kursuse läbimist!

Avasta IT maailm!