ERIPAKKUMINE⭐ Saa Pythoni, Java, UX/UI ja Tarkvara testija kursus -40% soodsamalt! Hind kehtib kõikidele pakettidele! Vaata >>siit<<

SDA / Karjäärinõustamine

Vaata, kuhu sihikindlus sind viia võib.

Tahad elult midagi uut, aga ei tea kust alustada? Ära muretse! Me aitame sind.

Me oleme ette valmistanud testi, mis aitab välja selgitada sinu tugevused. Tulemuste alusel näitame sulle, milline tehnoloogia sobib sulle kõige paremini. Testi tegemiseks kulub umbes 20 minutit.

Tahan sooritada testi

Kasuta ära juba oma eelnevalt omandatud teadmised

Tihtipeale, me isegi ei pruugi aru saada, kui väärtuslikud on meie olemasolevad teadmised tulevastele tööpakkujatele. Töötad hetkel näiteks õpetajana? Sel juhul sobid sa suurepäraselt haridusprojektidesse. Või äkki töötad hoopis panganduses? Pane tähele, finantsrakenduste pakkujad hakkavad sinu eest kahekordselt võitlema! Lisaks IT-tööstuses on hinnatud ka nn “pehmed oskused”.

Tahan sooritada testi

Kuidas testiks ette valmistuda…

Küsimused puudutavad sinu huve ja omadusi. Sul ei ole vaja tehnilisi teadmisi. Seega:

  1. Võta endale aega maksimaalselt 20 minutit

  2. Lähtu sellest, et just esimene mõte on parim

  3. Ühele küsimusele saad märkida vaid ühe vastuse

Alusta testiga kohe!

Soovin alustada testi tegemist

Siin SDA! Tore tutvuda

Oleme Gdyniast, kõige õnnelikumast linnast, Poolast. Ei, see ei ole kokkusattumus. Me usume, et vahel tuleb õnnele kaasa aidata. Meile meeldib luua enda ümber ruum, mis võimaldab meil kasvada. Seetõttu olemegi valinud tuleviku valdkonna – IT. Õpetame programmeerimist. Soovime aidata oma õpilastel edukalt täita oma unistusi, leides töö, mis võimaldaks elada elu, mida nad ka reaalselt naudivad. Levitame oma õnne edasi! Oleme Euroopa suurim IT-akadeemia. Eestis oleme tegutsenud peaaegu 4 aastat ning meil on sadu lõpetajaid, kes juba praegu naudivad meie kursustelt saadud “õnneretsepti”.

Software Development Academy