Tasuta webinar – Java

Kas soovite eriala, mille järele on suur huvi 80% tööandjatest?

Kas soovite tunda end LinkedInis Instagrami modellidena?

Siit saate teada, kuidas õppida nullist kõige ihaldusväärsemat programmeerimiskeelt.

Java on 80% IT-ettevõtete valik – see tähendab, et selle eriala valimisega suurenevad teie võimalused märkimisväärselt töökoha saamiseks ja te ei pea muret tundma stabiilse töökoha pärast.

Soovin seda teha

peagi tulekul

JAVA on turvaline valik

TIOBE poolt regulaarselt koostatud raporti kohaselt on JAVA programmeerimiskeel hetkel maailmas programmeerijate seas populaarsuselt kolmas lahendus. Selle põhjuseks on asjaolu, et selle rakendused on ulatuslikud – alates pangandusest kuni mobiilirakenduste ja igapäevaseadmeteni välja, näiteks teleriteni või külmikuteni isegi. See tähendab, et tõenäoliselt oleme me kõik kohanud selles keeles kirjutatud lahendusi.

Tänu oma stabiilsusele, perioodilistele uuendustele ning paljudele teekidele ning laiendustele on see programmeerimiskeel suurepärane esimene samm programmeerimismaailma. Selle tulemusena on Java Interneti-revolutsiooni selgrooks ning samal ajal üks tulusamaid ja ihaldusväärsemaid programmeerimiskeeli tööturul.

peagi tulekul

Kas teadsid, et…

kas teadsid, et Just Join IT aruande kohaselt on algaja Java-arendaja kuu keskmine sissetulek 1600 EUR?

JAVA-t on kasutatud YouTubes, Gmailis, Twitteris ning samuti Minecraftis?

Tänu laialt arenenud arendajate kogukonna toele on Java turvaline esimene samm IT poole

Ära raiska rohkem aega!

Avasta põneva töö retsept juba täna!

Panen ennast webinarile kirja

Millest juttu tuleb?

Miks tasub muuta oma karjääri?

Teame, et muutustega kaasnevad tihtipeale hirmud ja ärevus. Kuid paigal seismine on veel halvem. Uuri, kuidas teha esimese samm ja anda endale võimalus parema tuleviku jaoks. Meid on usaldanud juba 11 000 inimest, kes on meiega oma karjääri vahetanud.

Kuidas teha täna esimene samm?

Sa ei pea enam ootama. Loe inimestest, kes otsustasid muudatuse teha, kuigi neil oli alguses samuti palju muresid nagu teil. Ära jää enam teistest maha ja võta ohjad enda kätte juba täna.

Kuidas saavutada eesmärk ning muuta oma ametit?

Näitame teile teed, mille saate valida, et olla professionaalselt hoopis teises kohas kui täna ja seda kõigest mõne kuuga. Lisaks sellele, anname teile tööriistad, mille abil saate teada, millised on teie tugevad küljed ja kuidas neid enda kasuks pöörata uue töökoha otsingutel.

Ma ei soovi enam oodata!

Muudan oma elu alates tänasest.

Registreerin webinarile

Avasta karjääri teekonnad

See veebisait kasutab küpsiseid.

Seda veebisaiti külastades nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave.

Jah, olen nõus