SUPER PROMO: Meie populaarsemad kursused nüüd kuni – 40% soodsama hinnaga! Ole kiire, pakkumine kehtib piiratud aja vältel!

Tasuta veebinar – Python

Tahad teha koostööd tehnoloogiagigantide või idufirmadega? Õpi selgeks Python!

Nasa, Pixar, Facebook, Netflix, Youtube – kõik nad kasutavad tehnoloogiliste lahenduste kavandamisel populaarseimat programmeerimiskeelt Python.

Kohtu meiega veebis ja saa rohkem teada. Võta osa tasuta veebiseminarist!

Registreerin end veebinarile

See sündmus on juba lõppenud.

Kas Python on minu jaoks?

Kas Java õppimine on ikka õige valik? Kas see on see, millega tasub tegeleda? Vaadakem fakte:

Pythonit peetakse küllaltki lihtsaks ja kergesti õpitavaks programmeerimiskeeleks ning heaks alusbaasiks, kust hiljem edasi areneda.

Leiad, et sinu tööl peaks olema mingi tähendus? Oled huvitatud arendamisest ja soovid, et saaksid karjääriredelil edasi liikuda? Python on suurepärane lähtepunkt. Suurettevõtted (Facebook, Netflix, IBM, NASA) üle maailma töötavad sellega. Miks mitte võib olla see sinu järgmine töökoht ja reaalsus. Tuleb ainult tegutseda selle nimel!

Tahad hästi teenida, muretsemata oma tuleviku pärast? Hästi! Pythonis programmeerides võid selle küsimuse oma murede nimekirjast välja tõmmata. Isegi ilma suure kogemuseta võib Pythoni programmeerija teenida kuni 1600 euri kuus.

Kui sulle ei meeldi jäikadesse raamidesse jääda, siis Python on just sinu jaoks. See on äärmiselt paindlik ja võimaldab sul alati uusi asju proovida.

See sündmus on juba lõppenud.

Kas teadsid, et…

…isegi väheste kogemustega Pythoni programmeerija võib teenida kuni 1600 eurot kuus.

…Netflix, Youtube, Nasa, IMB, Facebook, Amazon – kõik nad programmeerivad Pythonis.

…TIOBE indeksi järgi on Python programmeerimiskeelte seas liider

Õigemat ega paremat aega ei tule, tegutseda tuleb kohe!

Asu tööle IT-sse, ela rahulikult ja sa ei pea enam kunagi muretsema oma sissetuleku pärast.

Registreerin end veebinarile

Veebiseminaril saad teada:

Miks tasub muuta oma karjääri.

Teame, et muutustega kaasnevad tihtipeale hirmud ja ärevus. Kuid paigal seismine on veel halvem. Anname näpunäiteid, kuidas muudatusteks valmis olla, kuidas nendega toime tulla nii, et sellest teekonnast saaks sinu edasise seikluse algus. 

Kuidas teha esimene samm ja siseneda IT-sse.

Räägime, kuidas kasutada juba oma olemasolevaid tugevusi selleks, et tunda end IT-s nagu kala vees. Toome näiteid meie õpilastest, kes otsustasid oma elus muudatuse teha, kuigi neil oli samamoodi alguses palju kahtlusi. Meid on usaldanud juba 11 000 inimest.

Kuidas muuta ametit ja jõuda soovitud tulemuseni.

Tuvustame võimalust, kuidas võtta karjääriteel uus suund, olla hoopis teises kohas kui täna ning seda kõigest mõne kuuga. Lisaks tutvustame tööriistu, mille abil on võimalik teada saada oma tugevatest külgedest ja kuidas neid enda kasuks tööle panna oma uue töökoha otsingutel.

Sinu esimene samm kolmest soovitud muutuseni:

Tule veebiseminarile – Testi oma oskusi – Registreeri end kursusele

Registreeri tasuta veebinarile

Avasta ka teisi karjäärivõimalusi