SISENE IT-MAAILMA KUNI -30% SOODSAMALT KUNI 16.08.2024! VAATA >>SIIT<<

SDA / Must nädal

Muuda oma tarkvara “MUSTAL NÄDALAL”

Nüüd on kõik meie kursused -40% soodsamad ja lisaks saad tarkvara testija kursuse tasuta kauba peale!

Mõtled oma karjääri vahetamisele ning otsid õiget teed IT-sektoris? Soovime selle valiku sinu jaoks lihtsamaks teha!

uuenda oma karjääri!

2022.11.30 23:59:59

Ära lase oma võimalust kaotsi! Meil on ainult 15 vaba kohta.

Muuda oma tarkvara!

“Musta Nädala” kampaania Software Development Akadeemias.

Nüüdsest on oma karjääri muutmine ja IT-sse ümberasumine veelgi lihtsam! Tänavuse “Musta Nädala” kampaania raames oleme sulle ette valmistanud ainulaadse võimaluse – saad programmeerimiskursuse odavamalt ja lisaks teise kursuse tasuta kauba peale. On veel kahtlusi? Las me hajutame need.

Kahtled, kas IT-tööstus on ikka sinu jaoks?

Karjääri vahetuse sooviga võib kaasneda palju kahtlusi. Me teame ja mõistame seda! Sa ei ole kindel, kas programmeerimine on ikka sulle mõeldud ning kaalud ka teisi võimalusi, siis see on täiesti okey seda teha. Kui tunned hoopis, et sooviksid pigem kätt proovida mõnes teises valdkonnas, siis alusta hoopis teise kursusega.

Ära peata oma arengut

Elu IT-s ei lõpe kodeerimisega. Tasub õppida uusi asju! Tehnoloogiatööstus ei seisa paigal ning tööandjad hindavad mitmekülgset kogemust. Õpi programmeerimise põhitõdesid ning lisaks omanda teise kursuse abil teinegi pädevus ja naudi veelgi suuremat edu tööturul.

Ole osa muutustest, mis toimuvad niikuinii

IT-tööga kaasnevad mitmed eelised. See ei tähenda ainult kõrget palka, vaid ka stabiilset ametit, kus saab nautida kaasaegseid hüvesid või 100% kaugtööd. See on tuleviku tööstusharu. Sul on võimalus sellest osa saada juba praegu.

Võta vastu väljakutse, mis tasub end kogu eluks ära

Ära satu novembrikuus toimuva ostuhulluse ohvriks. Investeeri “Musta nädala” kampaania raames millessegi, mis ei koguks sinu korteris tolmu. Milleks sul seda soodushinnaga külmikut või tolmuimejat vaja on?

Selline võimalus avaneb vaid kord aastas!

Pööra see enda kasuks, see on pikaajaline investeering iseendasse. Registreeru kohe!

  1. 1. Registreeru kursusele lehekülje allosas oleva vormi kaudu.

    Sul on aega registreeruda alates 10. novembrist kuni 30. novembrini kursusele, mis hõlmab ühte järgmistest tehnoloogiatest: Java, Python, andmeteadus või Front-end kursus, valides paketi “Teadmised”, “Karjäär IT-alal” või “Töögarantii”.

  2. 2. Kampaania raames saad tarkvara testija kursuse tasuta!

    Eespool nimetatud ajavahemiku jooksul kõikide meie toimuvate kursuste puhul kehtib sulle -40% soodustus. Programmeerimiskursuste ostmisel saavad esimesed 50 õpilast tasuta tarkvara testija koolituse kauba peale. Registreeri kiirelt.

  3. 3. Kui tunned, et soovid kätt proovida hoopis mõnes teises valdkonnas, siis kasuta selleks saadud tasuta koolitust.

    Niipea, kui avaldad soovi osa võtta tasuta koolitusest, saad meilt selle alguskuupäevade kohta teavet. Tasuta kursuse alustamiseks on aega 90 päeva alates avalduse esitamisest.

Registreeru juba täna!

Ära viivita, homne ei ole targem tänasest! Registreeru kohe kursusele!

registreeri

Uuri, millist tehnoloogiat saad õppida

Python

Python on praegu üks populaarsemaid ja laialdasemalt kasutatavaid programmeerimiskeeli maailmas. Pythoni teeb nii populaarseks see, et sellega saab arendada praktiliselt mis tahes tehnoloogiat pea igas tööstusharus. Seda kasutavad paljud suured ettevõtted, nagu Google, Facebook ja Netflix.

Java Developer

Java on üks neist keeltest, mida tasub õppida, mitte ainult selleks, et saada tulevikus hästi tasustatud ja stabiilne töökoht. Oluline on ka see, et seda keelt täiustatakse pidevalt, mis omakorda pakub suurepäraseid arenguvõimalusi. Java on hea valik inimestele, kes soovivad kiiresti IT-tööstusse siseneda.

Ainult nüüd: osta üks kursus ja saad teise tasuta!

Tutvu SDA “Musta Nädala” kampaania tingimustega!

terminid ja tingimused

Kui ostad programmeerimiskursuse, saate teise kursuse tasuta.

Software tester

Testija on isik, kes kontrollib tarkvara, leiab vead ja analüüsib konkreetse rakenduse või programmi nõudeid. Võib eristada kahte tüüpi testijaid: manuaalne testija, kes kontrollib toodet käsitsi ja hindab, kas kõik funktsioonid töötavad õigesti ja tõhusalt, ning automatiseeritud testija, kes peab koostama skripte.

Selles ametis on suurepärased võimalused nii ametialase arengu ja karjäärivõimaluste kui ka kõrgete palkade ning põhjalike teadmiste osas.

Nad on juba alustanud tööd IT-s!

“Otsisin võimalusi karjääri muutuseks ning sattusin SDA kursuste peale. Alustasin null teadmistega IT-s, kuid koos SDA treenerite abiga, juhendamisega ning julgustamisega lõpetasin kursuse edukalt. Omandasin ISTQB sertifikaadi ning leidsin oma esimese töö tarkvara testijana.”

Marijaana Siimson Software Tester

„Suurim eelis, mille olen loengust saanud, on see, et mul on palju parem arusaam tarkvaraarendusest ja sellega seotud üksikasjadest enamikus suuremates osades.“

Gabor Gyarmati Technical Support Engineer, Breakwater Technologyr

„Nägin hüpikaknas kutset SDA tasuta veebiseminarile ja kuna see toimus plaanitust varem, siis otsustasin osaleda. Mulle meeldis see koosolek, see oli väga lõbus ja veenev ning ma kirjutasin lepingule kohe alla. Parim otsus üldse!“

Sindija Roga Junior Software Developer, Arvato

“Kui peaksin valima kõrgeima väärtuse, mille olen akadeemias omandanud, siis ma ei saaks valida inimväärtuse ja tehnilise väärtuse vahel, sest IT-maailmas käivad need kaks käsikäes ja SDA on suutnud end ületada mõlemas”.

Levente Szilveszter Software Developer, Uniqa Raiffeisen Software Service

Täida vorm

 

Värskenda oma karjääri ja elu. Täida allpool olev vorm, et osaleda “Musta nädala 2 in1” kampaanias. Võtame sinuga ühendust.