SISENE IT-MAAILMA KUNI -30% SOODSAMALT KUNI 19.07.2024! VAATA >>SIIT<<

SDA / Kuidas me Helsingit vallutamas käisime?

Kuidas me Helsingit vallutamas käisime?

Oleme turul olnud mitu aastat ning selle ajaga ehitanud kogukonna kuhu kuuluvad Albaania, Tšehhi Vabariik, Eesti, Poola, Rumeenia, Slovakkia. Eestis oleme edukalt kanda kinnitanud ligi 5 aastat ning järgmine loogiline samm oligi Soome vallutamine.

Eesmärk

Öeldud, tehtud! Software Development Akadeemias oleme juba aastaid edukalt aidanud tuhandetel inimestel leida oma unistuste töökoha IT-sektoris. Ettevõte saigi alguse ju kirest õpetamise ja IT-tööstuse vastu ning meie akadeemia lõpetajad on parimaks tõestuseks, et igaüks võib saada kelleks iganes, mis tahes ajal oma elus. Ja meil on üle 15 000 lõpetaja!

Hurra! Kindlasti kavatseme edaspidigi neid numbreid veelgi suurendada! Siit ka meie eesmärk, tutvustada meie tegevust soomlastele, et anda ka neile võimalus vajadusel oma karjääri ja elu muuta!

Helsingi vallutamine

Meie delegatsioonis olid Eesti filiaali juht Urmas, turunduse eest vastutav Anni müügiimesid tegev Kristina ning kohapealset infotundi läbiviiv IT-guru Robert. Kohtumine toimus Klaus K Hotelli seminariruumis, kus kohale tuli ligi 20 inimest ühise sooviga oma elus muutus luua, seda paremaks muuta. Robert rääkis Java programmeerimiskeelest üldiselt, selle võimalustest, palgast, tööleidmisest ning meie, SDA-s pakutavatest koolitusvõimalustest. Hea oli näha inimeste suurt huvi ning pidevalt läbijooksvaid küsimusi just karjäärialaste võimaluste kohta! Nagu Robertki ütles, IT-maailm on suur ja lai – tahad kodeerida, saad kodeerida, kardad matemaatikat, leiad ka IT-s töö ilma matemaatikat tundmata! Üritusega jäime rahule nii meie kui ka meie osavõtjad, sest lahkuti ruumist naerusuil, silme ees terendamas kindel eesmärk. Meie missioon sai täidetud!

Kokkuvõte

Ilmselt meie ees terendavad väga põnevad kuud. Hetkel Soome suunas jätkame tasuta live webinaridega, mis toimuvad inglise keeles. Valik on lai, tutvu nendega siin, registreeri end ja kes teab, äkki oled sina juba järgmine IT-potentsiaal, kes elab elu omadel tingimustel! Meie aga seniks paneme näpud risti, et maailma vallutamine sama edukalt jätkuks!