SISENE IT-MAAILMA KUNI -30% SOODSAMALT KUNI 16.08.2024! VAATA >>SIIT<<

SDA / Miks tasub IT-õpinguid alustada suvel?

Miks tasub IT-õpinguid alustada suvel?

Suvi on suurepärane aeg oma oskuste arendamiseks!

Oleme koostanud mõned kasulikud nõuanded, miks tasub IT-õpinguid alustada suvel?

IT-õppe eelised suvel

Suvine periood on loomulikult seotud puhkusega, mida toetab meie “aastas ainult kolm kuud ilusat ilma” pakkuv põhjamaine kliima. Loomulikult julgustame sind seda täiel määral ära kasutama – leia aega, mine mere äärde, järvele suppama, Munamäele või kuhu iganes teid jalad kannavad, kuid … seda aega tasub kasutada ka oma oskuste lihvimiseks. Lisaks kõigile toredatele tegevustele, saad suve enda kasuka pöörata ka karjäärialaselt. Ja sellel on palju eeliseid:

 • Saad omandada väärtuslikke oskusi, mis võivad sind aidata sinu tulevasel karjääril. IT-tööstus areneb dünaamiliselt ja pakub palju töövõimalusi. 
 • Programmeerimisoskuste või muude IT-ga seotud oskuste omamine võib oluliselt suurendada sinu võimalusi leida juba sügisel/talvel hea töökoht.
 • Kasuta oma vaba aega tõhusalt ja arenda oma oskusi. Suvisel ajal on meil tavaliselt rohkem vaba aega, mida saame kasutada õppimiseks. Saad keskenduda uute teadmiste ja oskuste omandamisele ilma muude kohustusteta.
 • Võimalus tugevndada oma CV-d ja suurendada oma võimalusi tulevikus. IT-oskused on tööandjate poolt väga nõutud. Kindlate kogemuste ja sertifikaatide omamine võib sind värbamisprotsessis esile tõsta.
 • Omandage teadmisi valdkonnas, mis areneb dünaamiliselt ja pakub arvukaid võimalusi. IT-tööstus areneb pidevalt, ilmuvad uued tehnoloogiad ja suundumused. 
 • Õppimine suvisel ajal võimaldab sul olla kursis viimaste suundumustega ja omandada teadmisi valdkonnas, mis areneb pidevalt.

Kasuta seda aega targalt ja sa ei kahetse seda!

Investeeri IT-alasesse kursusesse

SDA kool on avatud ka suvel! Me tegutseme aastaringselt ja otsime pidevalt tulevasi IT-spetsialiste.

 • Õpetame teid välja samm-sammult, alates nullist. Tutvustame sulle põhitõdesid, räägime kogemustest ja reaalsest IT-elukutsest, võimaldades sul pärast kursust iseseisvalt programmeerijana töötada.
 • Meie lõpetajad on parimaks tõendiks, et sa võid olla igal ajal elus see, kes sa tahad. Meie kooli on lõpetanud koguni 20 000 inimest, kes täna täidavad end programmeerijatena, UX / UI disaineritena või tarkvara testijatena.

Kõlab huvitavalt? Uuri,, kuidas meie kursused välja näevad ja kuidas muuta oma karjääri  ja astuda IT-sse. Liitu tasuta veebiseminariga ja saad rohkem infot!

Juurdepääs haridusressurssidele

Tänapäeval on palju veebipõhiseid õppevahendeid, mis on saadaval tasuta või väikese tasu eest. Kasuta neid kättesaadavaid teadmisi, et areneda IT-valdkonnas:

 • Pööra enda kasuks e-õppe platvormid, mis pakuvad laias valikus IT-ga seotud teemasid. Saate valida kursusi, õpetusi ja isegi videoid vastavalt oma huvidele ja oskuste tasemele.
 • Saad õppida sulle sobivas tempos ja sulle sobival ajal.

Võimalus katsetada ja harjutada

Suveperiood on suurepärane aeg katsetada erinevate arvutiteaduse valdkondadega ja omandada praktilisi oskusi:

 • Kui sul on juba mõningaid kogemusi, kasuta vaba aega selleks, et pühenduda oma projektidele või liituda avatud projektidega. See saab olema väga väärtuslikuks elemendiks sinu portfellis.
 • Praktiline tegevus võimaldab sul omandada väärtuslikke oskusi. Praktiseeri oma uusi teadmisi, luues projekte ja lahendades probleeme.
 • Parim viis programmeerimise õppimiseks on harjutamine ja katsetamine!

Ehita kontaktide võrgustik

Suvi on ka suurepärane aeg suhete loomiseks teiste IT-huvilistega:

 • Liitu arendajate kogukondadega, arutelurühmadega või sotsiaalmeedia veebifoorumitega. Saate kohtuda inimestega, kellel on sarnased huvid ning vahetada teadmisi ja kogemusi.
 • Kohtu mentoritega, kes saavad teid arenguteel aidata. Võite leida kogenud arendajaid, kes on valmis jagama oma nõuandeid ja näpunäiteid.

Kontaktvõrgustiku loomine on IT-valdkonnas väga oluline – alusta sellega juba praegu, et olla tulevikus värbajate poolt ihaldatud! Hea võimalus selleks on kasutada populaarset sotsiaalmeediat nagu Facebook või LinkedIn.

Valmistu tulevasteks väljakutseteks

Suvel IT-kursusel osalemine on investeering oma tulevikku:

 • IT-alane väljaõpe annab kindla aluse edasiseks professionaalseks arenguks. Olenemata sellest, kas soovid saada tarkvara arendajaks, programmeerijaks või UX/UI spetsialistiks, IT-oskused on tööturul üha väärtuslikumad.
 • Kasuta puhkust oskuste omandamiseks, mis võivad olla kasulikud tulevastes projektides. Võid keskenduda konkreetsete programmeerimiskeelte, tööriistade või IT-ga seotud valdkondade õppimisele.
 • Programmeerimisoskuste omandamine võib avada uksi erinevatele karjäärivõimalustele. IT-tööstus pakub palju võimalusi, näiteks mobiilirakenduste arendaja, veebiarendaja, tehisintellekti spetsialist jne.

Lõpetuseks

IT-õppega alustamine suvisel ajal võib tuua palju kasu ja annab sulle võimaluse kasutada oma vaba aega väärtuslikult. Olenemata sellest, kas oled algaja või oled juba kogemustega, siis arvutiteaduse valdkonnas on alati midagi uut, mida avastada ja õppida. Kasuta seda aega oskuste omandamiseks ja lihvimiseks, mis võivad sind aidata sinu tulevasel karjääril.

Kui sa tead, et IT on tee, mida soovid järgida, kuid sul pole veel aimugi, kuidas selles valdkonnas edasi minna – ära muretse! Lahendus sinu kahtlustele seisab siinsamas:

Registreeru tasuta veebiseminarile ja saa rohkem teada!